Odpowiadanie na wiadomość u góry

Mam ciągły problem w Internet Eksploatorze na odpowiadanie na wiadomość u góry wiadomości. Za każdym razem muszę przewijać wiadomości aby odpowiadać .Jak zrobić aby odpowiadać na wiadomości u góry  tekstu a nie na dole.wiem ,że Thunerbid można tak zrobić ale jak to zrobić w IE?

Kurde coś totalnie zamieszałeś. Bo IE to przeglądarka internetowa a Thunderbird to program pocztowy. Czyli oba te programy służą do różnych rzeczy.

Tak faktycznie żle to napisałem.Ale dla fachowców to wiadomo o co chodzi. Dlatego jeszcze raz pytam jak to ustawic w poczcie np. na WP

Jakby fachowcy wiedzieli o co Ci chodzi to nie zwracaliby Ci uwagi…

 

Poprzez przeglądarkę możesz korzystać jedynie z poczty tzw. webmail. Polega to na tym, że wchodzisz na jakąś stronę, logujesz się tam, i widzisz swoje e-maile. To jak ta stronka wygląda i jak działa oraz to gdzie znajduje się odpowiadanie wiadomości zależy tylko od tego jak ktoś zrobił daną stronę. Może w ustawieniach WP jest opcja by to zmienić, jak nie ma to nic nie poradzisz, możesz zmienić pocztę lub użyć programu który da się skonfigurowac tak aby działał jak chcesz.