Odpowiedni Hosting pod portal

Witam

Szukam jakiegoś dobrego hostingu po portal internetowy :slight_smile: Mam kilka wymagań

  • Adres strony adres.pl (chodzi o pl)

  • Obsługa php, js, bazy MySQL

  • Powierzchnia dyskowa minimum 1gb

  • cena nie przekraczająca 50 zł za pół roku

  • gotowe forum do własnej strony

  • brak reklam

I to na tyle głównie jeśli znacie jakiś host spełniający wymogi piszcie :slight_smile:

Z tego co wiem dość dobrym hostingiem jest home.pl nie jestem pewny czy spełnia wszystkie twoje wymagania (chodzi mi tu konkretnie o kasę, ale jest okres testowy więc sam możesz sprawdzić :P), ale wydaje mi się że powinien ci odpowiadać.

Boost.pl - 60zł/rok

Spełnia wszystkie twoje wymagania :slight_smile:

Miał bym wziąć ten pierwszy…http://www.boost.pl/wirtualne

Ale tu nic nie ma o forum ani o końcówce pl ?

przecież skrypt sobie wybierasz osobno :o

NIe rozumie ?

2GB za 48 zł rocznie

domena na home za 1,22 ale na linupl też nie mają drogich

1,22 ? za ile… na ile ?

A czy tak trudno wejść na home.pl i sprawdzić samemu. Rejestracja wszelkich domen zazwyczaj jest na jeden rok więc ceny są podawana za rok. Po roku taką domenę należy przedłużyć czyli opłacić ją na kolejny rok. Zazwyczaj pierwszy rok u większości firm sprzedających domeny jest w cenie promocyjnej i tu ceny wahają się w granicach 0-60 zł natomiast przedłużenie domeny to koszt w granicach 70-150 zł.

Domena nie jest integralną częścią hostingu więc możesz kupić ją gdziekolwiek, tyle tylko że 100zł (rok) na hosting i domene pl to ciężko będzie bo pl jest dość drogie (tutaj masz zestawienie rejestratorów: http://www.bbproject.net/2009/12/porown … ugodawcow/ ).

Jeśli o hosting chodzi to webd.pl mogę polecić.

A co do reklam, jeszcze nie spotkałem się z płatnym hostingiem z reklamami :wink: to już by było niezłe przegięcie.

drivtdt , drivtdt ,

Witam jestem w takim samych momencie jak Ty szukam taniego hostingu i domeny na strone i forum masz moje gg odezwij sie do mnie 5084005

home.pl to jest dobry serwer 2000 GB transferu danych i 10 GB pojemnosci. 366 zł. yślę ze to nie jest dużo.

Ja mam na nazwie i nie narzekam :slight_smile: