Odpowiedni skrypt dla forum z dobrym themem

Witam. Zwykle moje fora i strony były bardzo małymi projektami, domeny i serwery miałem po znajomości i nie narzekałem. Chcę teraz poszerzyć horyzonty :slight_smile: Mam serwer na xon.pl wraz z domeną, ale niestety strona nie cieszy cie dużym zainteresowaniem (minęły 3 miesiące - ok 100 odsłon dziennie). Uważam że ludzie muszą mieć gdzie się wygadać, a SB na stronie jest wyłączone z powodu braku miejsca. No to pozostaje mi forum, jest to SMF ale wygląda beznadziejnie i nikt tam nie pisze… No to zastanawiałem się nad kupnem them’a ale są po prostu bez nadziejne! Więc postanowiłem poszukać innego skryptu (IPB lub VBuletin) no ale oczywiście nie mogę wydać kilkaset złotych na skrypt, bo już niesamowicie obciąża mnie serwer… Co robić? Nie przejdę na phpbb by przemo bo jest za kiepskie :confused: Zależy mi na ładnym wyglądzie, SMF jest super, ale nigdzie nie ma dobrego skina… Poradzicie co mam czynić :frowning:

Oczywiście trzeba wypozycjonować stronę, starałem się ale i tak jest kiepsko wyszukiwana (najbardziej pod hasłem “gta mods”) i przebija mnie nawet upadła strona na yoyo.pl :confused: Czy dobrym rozwiązaniem jest automatyczne pozycjonowanie skryptem seoadder ? Jest bardzo drogi, ale w sieci są strony które posiadają ten skrypt, i umożliwiają dodanie strony za niskie pieniądze. Warto?

Co mam jeszcze zrobić aby strona cieszyła się większym zainteresowaniem? Oczywiście staram się o dobrą treść…

Najbardziej zależy mi na tej sprawie z forum. Nie wiem czy gdzieś można kupić dobry them pod smf, albo zmienić skrypt do którego można znalesć dobre szablony (nie phpbb)

Zastanawiałem się nad PHPBB3 (to co na tym forum) ale wszystkie themy zmieniają tylko odcień tych okrągłych ramek :confused: Jeżeli istnieją jakieś naprawde dobre, ciemne szablony pod phpbb3 które będą posowały do forum o GTA to proszę o link.

${CIACH}

Proszę o porady :slight_smile:

Pozdrawiam Veron

verona ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Proszę również nie podawać linków do własnej www w opisie problemu - musisz obejść się bez tego.