Odpowiedni sprzęt do gier

Witam was.

Mam takie pytanie-co należy zmienić w kompie by gta ładnie na wysokich parametrach chodziło.

Jeżeli chodzi o budżet to wszystko w rozsądnej cenie :smiley:

chodzi o to by wymienić co konieczne do gta i do gier z tego roku

Gdy sprawdzam na stronie http://www.systemrequirementslab.com minimalne wymagania są ok lecz na najniższych wymaganiach nic się nie zmienia

oto sprzęt:

Intel® Core2 CPU 6300 @ 1.86GHz

2.0 GB RAM

Microsoft Windows 7 (build 7600), 32-bit

GeForce 9500 GT 1GB

Szczerze? Wszystko. Co do klawiatury - zmień ją najlepiej na klawiaturę USB. W większości starych na ps/2 występował taki problem.

Ten komputer to na dzisiejsze czasy (jeśli chodzi o gry) to przeżytek.

3 lata temu to był średniak teraz to raczej niska klasa.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

ok rozumiem.

Więc na jakie częsci mam powymieniać?

I jeżeli chodzi o ram to lepsze do gier ddr2 lub ddr3?

I jeżeli płyta główna obsługuje ddr2 to ddr3 też będzie działać?

Żeby działało ddr3 płyta musi je obsługiwać. Ja radził bym ci podkręcić proca i grafe, dołożyć 2Gb ram ddr2 . Wydajność się podniesie. Podaj jaki masz zasilacz i płytę główna.

zasilacz to Feel ntt system 335w

a płyta Asus P5VDC-TVM

Zasilacz dziś zamówiłem na allegro 600w bo wiem że ten to nadaje sie tylko na złom :slight_smile:

Dodane 06.11.2011 (N) 22:46

Dobra przemyślałem sobie wszystko i zdecydowałem się zakupić cały komputer,

Szczególnie w oko mi wpadł ten : http://allegro.pl/vist-core-i7-2600-4x- … 60954.html

Co o tym sądzicie czy wystarczy na gry przyszłego roku?? :smiley:

Nie kupuje się komputerów na Allegro.

  1. Nie kupuje się gotowców na Allegro.

  2. Nie opłaca się procesora Core i7 2600K, jak już to to 2500 K i jego OC.

  3. Geforce GTX550 Ti obecnie ledwo wystarcza do 1280 x 1024 a co dopiero do gier, które będą za rok.

  4. Błyszcząca i niepraktyczna obudowa o słabych blachach = > problem przy użytkowaniu kompa (współczesne minimum to SilentiumPC Brutus).

  5. Tak na przyszłość to zasilacz ma być markowy (Antec, Fractal Design, OCZ, XFX, Chieftec) o obciążalności linii 12V na poziomie 400W (żeby było optymalnie).