Odpowiednie sterowniki do PC

Witam !

Chcę zaktualizować sterowniki do karty sieciowej, ale boję się że coś zepsuję i nie będę miał Internetu. Ale do rzeczy : Mam program Game Booster i w zakładce sterowniki pisze mi że są nowe do mojej karty. Nazwa to : Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit NIC

Nowa wersja to 6.250

Data wydania to : 19.09.2011

Szukałem ich na oryginalnej str. firmy ale nie mogłem ich znaleźć. Mam internet przez modem z Netii 6Mb/s (od miesiąca). Modem to Sagem F@st 800 E4 (dostałem go przy podpisywaniu umowy 2 lata temu)

Czy będę musiał od nowa instalować stery do modemu ?

Czy będą problemy z Internetem (brak, mała prędkość) po zainstalowaniu nowych sterowników ?

Proszę, jeśli ktoś ma taką możliwość niech odpowie na te pytania i poda linka do tych sterowników

PS : System Win Vista Home Premium 32bit

Intel Pentium Dual Core E2500 2.5 Ghz

Nazwa karty sieciowej to : Realtek RTL 8168C §/8111C § Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (Wersion 6.0)

Po pierwsze - po co zmieniać? Uważasz że będzie jakaś różnica w działaniu karty sieciowej?

Po drugie - to jest modem podłączany pod USB? Jeśli tak, to ta zmiana sterowników karty sieciowej nie wpłynie na obecne połączenie.

PS. Czasami sterowniki proponowane przez tego typu programy są błędne i nie działają prawidłowo. Nic nie zmieniaj, zostaw tak jak jest.

Tak. Jeden kabel do USB, a drugi do gniazda od telefonu.

Tego nie wiem, dlatego pytam fachowców, którzy są na tym forum.

Jeśli mówisz żeby nie zmieniać to nie. Dzięki za szybką odp ![-o<