Odpowiednika (najlepiej darmowego) errorsafe

Witam ostatnio trafiłem na program errorscafe i podczas skanowania wykrył 3500 plików które trzeba naprawić (pisze niepoprawne elementy)

Ale aby naprawić pliki trzeba zarejestrować program za 120zł szkoda mi trochę tyle kasy, czy jest jakiś darmowy odpowiednik?

O ile dobrze wiem to ErrorSafe jest wirusem. Na twoim miejscu wrzuciłbym logi od razu.

Wrzucę tu logi:

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 10:45

dodam że zaczęły mi dziś wyskakiwać różne okienka IE z reklamami antywirusów itp.

W logach:

Na początek użyj automatów, a następnie to co zostanie usuniemy ręcznie. Zatem użyj VundoFix + FixVundo + VirtumundoBeGone + SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu wklej log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Pytanie - czy masz jeszcze MKS’a bo w Silencie w kluczach pokazujących aplikacje uruchamiane przy starcie systemu przy kilku wpisach od niego widnieje [file not found] ?

miałem mks ale przy usuwaniu pisało że nie można dokończyć procesu to pokasowałem pliki ręcznie, ale chyba zorbie fermata bo wydaje mi sie że tego windowsa nic nie uratuje już ponad 6 miechów bez reinstalu był.