Odpowiedź na wiadomość prywatną

Witam.

Czy ja czegoś nie rozumiem czy jest coś nie tak?

Otóż od jakiegoś czasu kiedy wysyłam odpowiedź na prywatną wiadomość to moja odpowiedź zaraz po wysłaniu zapisywana jest w folderze “do wysłania” a dopiero po kilku dniach widzę ją w “wysłanych”. O co chodzi? czy moja odpowiedź rzeczywiście dociera dopiero po kilku dniach? czy robię coś nie tak?

Pozdrawiam

EDIT

Zauważyłem jeszcze, że kiedy próbuję zapisać przez “zapisz zaznaczone” to niestety nic mi nie zapisuje. Zakładka “zapisane” jest cały czas pusta.

Wiadomość przenoszona jest do folderu “wysłane” dopiero w momencie odczytania jej przez adresata. Do tego czasu “leżakuje” w folderze “Do wysłania”. Może tam więc przebywać kilka minut a może też w nieskończoność (jeżeli adresat jej nie odczyta).

  1. Zaznaczasz wiadomości, które chcesz zapisać?

  2. Nie masz przepełnionej skrzynki?

Czyli rozumiem, że moja odpowiedź jest od razu dostępna u adresata?

!. oczywiście zaznaczam.

  1. skrzynka jest pusta.

sdar prawie dobrze :stuck_out_tongue: zmiania folder w momencie zalogowania adresata na forum :stuck_out_tongue:

szakal175 - będę jednak upierał się przy tym, że wiadomość zmienia forder na “wysłane” po odczytaniu jej przez adresata :wink:

Zaraz po zalogowaniu lub odświeżeniu strony adresat otrzymuje informacje o nowej wiadomości jednak jej przeniesienie do folderu “wysłane” w skrzynce nadawcy następuje po jej odczytaniu przez adresata. W mojej skrzynce znajduje się wiele wiadomości “do wysłania” (np. każde przeniesienie posta generuje wiadomość o tym fakcie) mimo, że adresaci już wiele razy logowali się na forum po wysłaniu wiadomości z mojej skrzynki.

Praktycznie tak chociaż informacja o nowej wiadomości wyświetlana jest u niego po wykonaniu jakiegoś “ruchu” na forum (zmiana działu, wysłanie posta itp). Chodzi o odświeżenie strony.

ok dzięki. A co z zapisywaniem?

Sprawdź, czy nie masz przepełnionego folderu wiadomości zapisanych.

Jeśli nie jest zapełniony a mimo to nie możesz w nim nic nowego zapisać to skontaktuj się w tej sprawie z Lazikarem lub Liskiem.

Nie. Tak jak pisałem wcześniej ten folder jest pusty. Dzięki za odpowiedź. Skontaktuję się z nimi.