"Odpowiedź sieci nierozpoznana"

Witam, mam telefon w sieci simplus i gdy chcę sprawdzić stan konta kodem *100# wyświetla mi informacje “Odpowiedź sieci nierozpoznana” tak samo jest z innymi krótkimi kodami np. na “jaka taryfa” lub “ile pozostało w pakiecie”… co to może być?? Mój telefon to nokia 6030 (nie bawiłem się nic w ustawieniach, co by mogło być przyczyną tego problemu).

Sprawdź, czy na pewno dobrze wpisujesz te kody, czasami tak się pokazuje, gdy nie wpisze się dobrze jakiejś cyfry czy gwiazdki…

Na pewno wszystko dobrze wpisuję, sprawdzałem kilka razy i to kilka różnych kodów i dalej to samo…

Może po prostu wyłącz i włącz telefon i spróbuj ponownie. A tak w ogóle to masz włączoną usługę sprawdzania limitu krótkim kodem?

Próbowałem, nic nie dało, a tą usługę mam włączoną.

I na pewno żaden kod nie działa?

Sprawdź jeszcze na innym telefonie czy jest ten sam problem.

Czy ten problem pojawił się teraz czy od zawsze na tym telefonie (być może Nokia 6030 nie obsługuje komunikowania się z siecią za pomocą krótkiego kodu)?

Jeśli na innym telefonie nie będzie działać to być może uszkodzona jest karta SIM.

Już jest wszystko w porządku, po małej niedyspozycji wszystko wróciło samo do normy :slight_smile: nie wiem co sie stało bo nic nie robiłem, ale najważniejsze, że już wszystko jest dobrze. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :slight_smile:

Po prostu sieć miała jakieś problemy. Czasami warto być cierpliwym :slight_smile: