Odpowiedzi w google forms

Dzień dobry,

mam dość rozbudowany formularz wykonany w google forms, który pytania dobiera na podstawie wcześniej udzielonych odpowiedzi. Jeśli ustawie “zbieraj adresy email” i zaznaczę opcje “potwierdzenia odpowiedzi” na mail osoby wypełniającej formularz przyjdzie potwierdzenie z dokładnie takimi odpowiedziami jakie zaznaczył. Natomiast do mnie jako do administratora przychodzą wszystkie pytania i odpowiedzi jakie są w ankiecie. Czyli dochodzi do sytuacji, że cała ankieta ma np. 100 pytań, a ankieter wypełnia 10 (ponieważ reszty nie nie widzi). On dostaje na mail dokładnie to co wypełnił, a ja muszę przeglądać całe 100 pytań, żeby wyłapać te które są przez niego wypełnione. Czy jest jakiś sposób na to, że otrzymać dokładnie tego samego maila z potwierdzeniem co ankieter?

Nie możesz sobie przefiltrować wyników? W jakiej formie to dostajesz?

Dostaje to w takiej samej formie jak robocza wersja ankiety tylko z już wypełnionymi polami. Tam gdzie nie udzielono odpowiedzi jest po prostu nic nie zaznaczone. Muszę scrollować 192321328930 pytań i sprawdzać na które udzielono odpowiedzi, gdzie ankieter na swoją skrzynkę dostaje raport tylko z tymi pytaniami, na które odpowiedział.

Niby można raport wyrzucić do exela, ale to znowu trzeba filtry ustawiać i się z tym bawić.

Filtry w samym programie są takie, które nie za bardzo mnie interesują, czyli statystyczne odpowiedzi na pytania wg wszystkich ankieterów.

Chyba najwygodniejsza opcja to wyeksportowanie do arkusza i przefiltrowanie, szczególnie jak ankiet jest dużo.

Dziwne, że nie można wygenerować takiego samego raportu na drugi mail. Bo to przecież jest tylko powielenie adresu mailowego gdzieś na etapie programowania. Szukałem również po dodatkach do forms, ale nie znalazłem nic sensownego.