Odpracowywanie warnów?

Witam,

Co o tym sądzicie? Np. jeżeli ktoś pod wpływem impulsu go zdobył i teraz jest wręcz wzorowym użytkownikiem mógłby zapracować na zdjęcie ostrzeżenia. Np. pomaganie innym (bierne) itd. Może inne propozycje?

Pozdrawiam,

matisto :slight_smile:

ps. Sorry za pomyłkę, proszę o przeniesienie do “O forum” :slight_smile:

Więcej się to nie powtórzy 8) .

Jeżeli faktycznie, użytkownik wykazuje poprawę ostrzeżenia kasowane są po 1 miesiącu. Wszystko w regulaminie pisze :smiley:

Możliwe, a nawet na pewno :), ale widze dużo userów co są bardzo aktywni i pomagają a ciągle mają tego warna i mają więc założyłem temat :slight_smile: Ja osobiście na żadnym forum nigdy warna nie miałem, ale jeśli bym miał to ochota do pisania by przeszła na pewno :?. taka wzmanka jest w regulaminie, ale chyba dość sporadycznie są warny zdejmnowane :x.

Nagrody rozdane. Oty -> KOSMOS

Matisto jak Cię prosze nie rób z forum szkolnego sytsemu ocen z zachowania :!:

Jest regulamin i wszystko jest w nim dokładnie sprecyzowane.

Za wykroszenie dostajesz warna, od niego możesz odwołac sie do osoby które je wystawiła, rozpatrzenie negatywne piszesz kolejne odwołanie do admina i jego rozstrzygnięcie jest nieodwołalne. Negatywne czas oczekiwania miesiąc bez kolejnych ostrzeżeń i masz zerowe konto.

Chyba prostszych rozstrzygnięć nie może być.

Więc po co kolejne kombinacje ??

fiesta wcale nie robie z tego ocen z zachowania, ale i do błędu się przyznać potrafię więc możecie zamknąć jeśli uważacie to za słuszne :). Po prostu jak pisałem wcześniej … nie ma co się powtarzać :-D.

Pozdrawiam administrację i dobrych userów 8).

matisto

ja wczoraj sie upomniałem zeby mi zdjeli jednego bo miesiac juz minął a nic nie nabroiłem poprostu sa userzy co zapominaja napisać do admina\moderatora aby zdjeli te jedno ostrzezenie ja mam dwa pracuje teraz nie widzicie ile juz mam postów zawsze stałem z postami w miejscu a teraz pomaga,m tu i tam w miare mozliwości wystarczy chciec i sie trzymać tego co kazą pozdro