Odsprzedanie części licencji (jeden klucz do 3 produktów)

Witam wszystkich!

Zastanawiałem się, czy po zakupie programu - przykładowo firewall z licencją dożywotnią na 3 stanowiska, mogę odsprzedać komuś klucz na jedno stanowisko bez żadnych konsekwencji? Rozumiem, że jeśli mogę, to klucz może również wyciec do sieci (jeśli to niezaufana osoba) i co wtedy?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

Licencja to nie gwoździe czy jabłka i nie jest podzielna. Jak dokonywałeś zakupu trzeba było zakupić na tyle stanowisk na ile cie jest potrzeba, a nie teraz kombinować z odsprzedażą .

Nie kombinuję tylko się zastanawiam. Może się nie jasno wyraziłem, ale ja nic jeszcze nie kupowałem. Potrzebuję licencję na jedno stanowisko, ale licencja na 3 stanowiska jest w takiej samej cenie. Myślałem tylko jak można i czy można w ogóle z tego skorzystać, ale skoro to nie gwoździe i nie można na tym finansowo skorzystać, to temat do zamknięcia :slight_smile:

Dziękuję.

licencja na 3 lub 2 stanowiska dotyczy osoby/firmy, która nabyła program i dotyczy tej liczby komputerów w obrębie gosp. domowego lub firmy.

@fiesta,

mozna normalnie odpowiedzieć a nie w takim stylu :o

OK, teraz wszystko zrozumiałe :slight_smile: Dzięki serdeczne!

A tak na marginesie. Jeśli licencja jest w tej samej cenie to lepiej się zabezpieczyć na przyszłość - nikt na tym nie traci, a jak kupisz drugiego kompa, ktoś z domowników kupi to taka luźna licencja będzie jak znalazł;)

parasite85, wiem wiem :wink: dziękuję.