Odstraszacz komarów do SE w810

Witam

Mam pytanie czy jest takie coś jak odstraszacz komarów do se w810?

bo znajomy mówi że ma taie coś w komie więc się pytam ;]

Zobacz może to:

http://gsm-java.pl/showthread.php?t=1521

dzięki ;]

Dlaczego program jest za free.

Na wszelki wypadek skasowałem link.

Podałem go ponieważ tam jest instrukcja do programu.

  1. uruchamiamy aplikacje

  2. wybieramy z menu pierwszą opcje klikamy ok.

  3. cyfra 30 oznacza że przez 30 min ma działać odstraszacz, jeżeli chcemy więcej lub mniej to zmieniamy

  4. wciskamy ok.

  5. pokazują się 2 opcje jak wciśniemy pierwszą to uruchomi się odstraszanie na czas jaki ustaliliśmy przypuśćmy 30 min, jeżeli 2 opcje to za 30 min aplikacja sama się uruchomi

  6. 2 menu to opis ludzi którzy stworzyli program

  7. 3 menu opisy owadów które odstrasza: komary, meszki itd.

  8. 4 menu pomoc

Sorry, że okopuje topik, ale czy może ktoś zapodać ten prog, który wygasł na moim poście wcześniej :?:

Wielke dzięki :slight_smile:

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/11295.html

NAWET CI SIĘ NIE CHCE W GOOGLE POSZUKAĆ!!

A przy okazji, czy głośniczek w obudowie czy też telefon(Sagem My700X)potrafi odtwarzać częstotliwości od 16000 do 20000 Hz :?:

Odstraszacz w telefone hm… ciekawe a czy dużo czerpie bateri bo jak mam se k310i i jak włończe ta aplikacje na noc ok.10 godz. to bateria mi nie padnie :?:

Oczywiście, że padnie :slight_smile:

heh mylisz sie nie padła ale to chyba nie działa albo mój telefon tego dzwięku nie wytważa prawidłowo bo jak włończe tą aplikacje to słysze tylko mały szum ale jak podgłosze na maxa to pisk wienc nie podgłaszam leci tak jak jest ustawione a komary nic sobie nie robią heh LIPA :stuck_out_tongue:

A na k750i będzie działał ??

I czy czasem nie uszkadza głośnika w telefonie ??

Mądrze powiedziane…

Najpierw należałoby zobaczyć w specyfikacji telefonu, jakie częstotliwości obsługuje…

A później sie dowiedziec na jakiej zasadzie działa program.

Bo komary można 2 rodzajami dźwięków odstraszac:

dźwięk nietoperzy - ultradźwięk

dźwięk samców komarów, którego boją sie zapłodnione komarzyce poszukujące krwi ludzkiej…

tt00mmeekk ty tego dźwięku możesz nie usłyszeć bo to jest inna częstotliwość niż dla ludzi lecz

o to chodzi ze słysze ale i tak to na mojej komórce nie działa :frowning: bo po włonczeniu komary jak latały i gryzły tak dalej latają i gryzą . Albo ten program to ■■■■ albo moja koma :frowning:

Jest wiele metod na komary i robactwo wszelakie…

Na allegro sprzedawają jakieś breloczki, które wydawają jakiieś ultradźwięki, można kupić za 10zł chyba…

Są takie lampy na komary. Jedni sie smarują octem co odstrasza i komary i dziewczyny :slight_smile:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To wszystko to “HŁYT MARKE TINGO WY” Nie działa na 100%

Hyba chiński :mrgreen:

I zgadzam sie nie działa :!: