Odświerzanie PR

Witam. Czy ktoś z was wie kiedy google będzie aktualizowało PR stron ?? Bo jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ osiągnę PR 5 trzech moich serwisów. I chciałbym wiedzieć kiedy to nastapi ?

Witam,

Tylko wszechmocny google wie :wink: .

Pomocne:

http://www.seocompany.ca/pagerank/page- … -list.html

Zamiast przejmować się PR, dbaj o wizerunek oraz niebanalny i oryginalny content.

Reszta przyjdzie z czasem.

I pewnie nie tylko Ty.

a co jaki czas mniej więcej to następuje ?

Nie da się tego jednoznacznie powiedzieć. Jeśli Google uzna stronę za godną uwagi i jest ona często aktualizowana, to robot odwiedza ją częściej. Jeśli GoogleBot uzna ją za ciekawą to podnosi PageRank. Ale to następuje tylko wtedy gdy naprawdę strona jest dobra. Ja czekałem rok, żeby u mnie PR wzrósł o 1 stopień w góre, oczywiście przez ten czas musiałem ostro pracować nad jakością serwisu i optymalizacją pod Google.

kutar, co ty pleciesz ; / aktualizacja page ranku nie jest wtedy kiedy bot zainteresuje sie stroną tylko co jakis okreslony czas (w granicach 3 - 5 miesiecy) poza tym to tak jak pisal manioo, page rank wnosi coraz mniej do pozycji w googlach.

href no tak, może po prostu niefortunnie się wyraziłem. W skrócie chodziło mi o to, że aby zwiększył się pagerank strona musi coś wnosić i stale się “poprawiać”, autor strony/webmaster nie może nigdy spocząć na laurach, jeśli chce mieć wyższy PR.

Prognozy PR schowaj między bajki, to nijak nie ma się do tego jaki PR dostaniesz :wink:

Dokładnie.