Odswieżanie ekranu w grach?

Witam mam maly problem posiadam k. graficzna GF PCX5750 128/128 i np. w NFS Carbon ustawiam rozdzialke 1280x1024 i domyslne odswiezanie jest 60Hz, mam monitor LCD i chcialbym ustawic domyslne odswiezanie we wszystkich aplikacjach 3D na 75Hz(przez “dxdiag” sie nie da tak jak bylo to pod XP). Jezeli ktos moze pomoc to super. Z gory dzieki Pozdro

z tego co wiem nie da się, bo za czasów jak nie miałem lcd szukałem rozwiązania i nie znalazłem

to troche szkoda bo grac sie nie da ;/ Bo oczy sie strasznie mecza.

ale w jakim sensie? mnie na LCD się nie męczą (na swoim mam 75 MHz ale na laptopie ojca jest tylko 60 MHz i nie męczą mi się, przy CRT owszem się męczą ale nie przy LCD)

więc jest tak, że miga mi obraz przy rozdziałce 1280/1024( przy domyślnym odświeżaniu 60Hz) i troche mnie to wkuża, nie wspomnę, że bola od tego oczy. W xp nie byloi prblemu bo ustawilem se 75Hz i bylo git

na LCD obraz nie miga, wiem mam Samsunga LCD i mi nie mryga (jak miałem ustawione 60 MHz przed instalacją sterowników do niego)

ok mniejsza z tym nie wiem czemu mi cos migało.

może miałeś uszkodzony monitor, bo LCD mają tę przewagę na CRT że nie mrygają, i wyświetlają cyfrowy obraz