Odświeżanie w grach

Wiem o tym że

Niestety gdy włącze CS mam odświeżanie = 65 a dałem w dxdiag’u 80 :expressionless:

Nie wiecie co powoduje ten “błąd” ? :expressionless:

Może grasz w CS’a używając OpenGL’a. Sprawdź w opcjach grafiki gry, jeśli tak jest to zmiana domyślnego odświeżania dla DirectX nic Ci nie da.

tylko że ja mam Celerona 2.80, 768 Sdram, Radeon 9200 Se i … przy OpenGL’a gra nie chodzi płynnie :stuck_out_tongue:

:o

ja mam durona 700mhz 320 ram gf 4 i na open gl śmiga mi CS :mrgreen:

:o

Ja miałem Pentium II 333 MHz, GeForce 2 MX 32 MB i 448MB Ram (DIMM) i Windows XP. Gra mi szybciej działała na OpenGL niż na DirectX. Dlatego też miałem podejrzenia, że ty również grasz na OpenGL.

A inne gry na DirectX chodzą na tym odświeżaniu, które ustawiłeś?

O ile mi wiadomo w Catalyst Control Center (powinieneś mieć skoro masz Radeona) można wymusić częstotliwość odświeżania dla aplikacji korzystających z DirectX. Poszukaj.

Najlepiej do ustawiania odświeżania w grach na XP-ku użyć programu “Refresh Lock” - wrzućcie w Google. Najlepszy program, ponieważ nie ingeruje w sterowniki - w żaden sposób nie zmienia ustawień rejestru. Można też ustawić, aby zmieniał odświeżanie, gdy np. jest równe 60Hz

Działa dla gier zarówno OpenGL jak i DirectX

Program jest do… wiadomo o co chodzi

Nie da sie ustawić 1024/768 75Hz… da sie tylko 85Hz a to powoduje że mój pulpit sie zmniejsza :expressionless: