Odsyłacze do Regulaminu

Ostatnio zauważyłem, że w tematach o piractwie, wielu użytkowników pod linkiem o nazwie “Tutaj znajdziesz wszystko”, “XXX do ściągnięcia za darmo” itp. podaje odsyłacz do Regulaminu. W związku z tym kieruję pomysł, aby karać takich delikwentów.

Uzasadnienie proszę podać bo bez tego pomysł wyladuje w smieciach

Bawisz się w moderatora ?? :evil:

Uzasadnienie: Według mnie takie posty są niepotrzebne i tylko zaśmiecają forum, a poza tym można przecież czytać Regulamin przez link u góry forum.

P.S: Do tematu dołączam ankietę.

Ja myślę, że raczej dobrze robią. Bo może jakiś pirat który mysli, ze pod linkiem “Tutaj” są jakieś cracki itp wejdzie do regulaminu i może wreście go przeczyta…

Poza tym jak Ci to przeszkadza to nie przeglądaj tych tematów.

PS. Ciekawe skąd wiesz, że on prowadzi do regulaminu ?? Klikasz w takie linki ?? Ciekawe… :x

Tak.

Można wiedziec za co karać???

Za to ze nie popierają piractwa???

w końcu dobrze robią że ukrywają regulamin w podchwytliwych linkach bo gdy wszyscy czytali regulamin to by się nie pytali o craki numery i inne pierdoły z dziedziny piractwa .

Nic tak nie usadza piracika jak nie zrozumienie społeczeństwa. W naszym przypadku userów.

Jak Mod skarci to nic, a jak userzy to się zastanowi.

Nie widze najmniejszej potrzeby wprowadznia tego co proponujesz.

EOT

Ja uwazam ze jest to bardzo dobry pomysl i w zadnym wypadku nie chce aby te osoby byly karane :? :? :?

Złączono Posta : 05.04.2006 (Sro) 15:03

Bezkomentarza :x

Ja jestem na nie :mrgreen:

Złączono Posta : 05.04.2006 (Sro) 15:05

Czyli, żeby nie karać. Przecież podanie linka do regulaminu nie jest zabronione :roll:

A co ci to przeskadza, przecież ten post który zostanie napisany wczesniej czy pózniej nie zostanie zliczony bo temat taki zostanie usunięty, bo chyba o tego jednego posta tutaj chodzi :roll:

gratuluje pomysłu i logiki rozumowania to tak jak byś karał kogoś za to , że złapał złodzieja , czy wskazał miejsce uprowadzonej osoby , czyli jak widzisz , że ktoś łamie prawo to lepiej się odwrócić i mówić ja nic nie widziałem niż potępić takie postępowanie . Jak w taki sposób się myśli na forum gdzie jesteś " anonimowy " to co się dziwić że podobnie jest w rzeczywistości , ja nic nie widzieć ja nic nie słyszeć i jeszcze karać za propagowanie " prawa "

NIE

jeśli ktoś nie czytał regulaminu i go łamie, to zamiast normalnej odpowiedzi POWINIEN zostać odesłany do rules.php…

Złączono Posta : 05.04.2006 (Sro) 16:18

Tempest , chcesz takich karać, a sam tak robisz :twisted:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 909#498909

A ja jestem na nie.

Uzasadnienie podali moi koledzy powyżej

Nie. :mrgreen:

czyli pierwszy on idzie na odstrzał :hahaha:

:hahaha: :wink: właśnie. Pomysł strasznie glupi ilu ludzi myśląc ze tam są cracki klika w to. jeden przeczyta regulamin drugi nie ale przynajmniej są jakies sposoby zachęty.

powiedziałeś że takie posty zaśmiecają forum a tym bezsensownym tematem sam je zaśmiecasz 8)

Nie wiedziałem :oops: .