Odsyłacze do strony searchcompletion/ sprawdzenie Logów

WITAM Serdecznie,

Poczytałem tutaj kilka wątków i widzę, że są coraz większe problemy z tego typu sprawami. Ja nie mam problemu ze zmianą strony głównej w przeglądarce, więc postanowiłem założyć oddzielny wątek.

Mianowicie od kilu/kilkunastu dni pojawiają mi się w przeglądarce tego typu okienka, które odsyłają mnie do strony: searchcompletion.com :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77b … 26120.html

i jeszcze coś takiego przy okienkach wyszukiwania:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c78 … f9099.html

Oraz co jakiś czas w ciągu dnia wyskakuje jakieś okienko i pojawia mi się ono jako jakiś program na pasku Menu Start, ale dzieje się to tak szybko, że nie jestem w stanie nawet zrobić zdjęcia print screenem, a co dopiero zaobserwować co to jest ;-/

Byłbym wdzięczny za pomoc, bo naprawdę co raz bardziej mi to przeszkadza i denerwuje, a jakie może mieć skutki dla dalszej pracy systemu, tego nie wiem, ale nie chciałbym się przekonywać :wink:

LOGI z OTL:

otl.txt --> http://wklej.org/id/592588/

extras.txt --> http://wklej.org/id/592589/

Dorzucam jeszcze log z Malwarebytes. Po usunięciu owych 4 infekcji, które pokazał Malwarebytes, problem nadal występuje ;-//

Log z Malwarebytes:

http://wklej.org/id/592580/

Będę wdzięczny za wszelką udzieloną pomoc :wink:

Pozdrawiam

PS: Zaraz ‘lecę’ do pracy, tak więc będę mógł kontynuować rozwiązywanie problemu dopiero około 21, ale możecie pisać. Zastosuję się do każdej rady jak tylko będę :wink:

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt .Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Odinstaluj vShare Plugin.

Raport:

http://wklej.org/id/592827/

otl.txt:

http://wklej.org/id/592836/

extras.txt:

http://wklej.org/id/592837/

wszystko wykonane… i pytanie co do vShare Plugin? w czym on przeszkadza/powoduje jakieś błędy? Pytam, bo dzięki niemu oglądam sporo różnych ‘stremów’ nadawanych w necie :wink:

pzdr

PS: jak na razie nic mi nie wyskakuje :wink:

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.