Odszedł Asterisk - moderator forum

Wczoraj w godzinach popołudniowych odszedł nagle Asterisk – najstarszy moderator forum dobrychprogramów, jeden z pierwszych zarejestrowanych użytkowników na forum, jeden z pierwszych użytkowników dobrychprogramów…

W rzeczywistym świecie nazywał się Krzysztof Legawiec i mieszkał w Krakowie. Forum dobrychprogramów było praktycznie całym jego wirtualnym życiem. Zarejestrował się na nim 5 maja 2003 r., a więc w dniu inauguracji. Był w gronie pierwszych moderatorów forum i funkcję tą pełnił do samego końca. Z całą pewnością nasze forum nie byłoby takie samo bez Niego. Z wielką starannością dbał o porządek, jakość forum. Był wymagający, pilnował przestrzegania regulaminu, nie wszyscy podzielali jego wizję jednak zawsze wzbudzał szacunek swym zapałem i bezkompromisową postawą. Trudną pracę moderatorską wykonywał przez blisko 7 lat. Forum było dla niego niezwykle ważne, poświęcał mu niemal każdą wolną chwilę.

Od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Zmarł nagle wczoraj w krakowskim szpitalu. Zostawił żonę i córkę. W kwietniu obchodziłby 59 urodziny…

Pokój Jego duszy.

Jak dziś pamiętam swoje początki na forum i pierwsze starcie z Moderatorem Asterisk. I takiego go zapamiętam, człowieka z którym można było porozmawiać i który potrafił pomóc innym.

Panie, świeć nad Jego duszą. Oby na forum, na Górze, miał mniej roboty.

Niech spoczywa w spokoju [*] :frowning:

[’]

Szkoda że odszedł…

[*] Panie, świeć nad jego duszą…

Dołączam się do opinii, że Krzysztof był bezkompromisowy jeśli chodzi o pilnowanie wysokiego poziomu naszego forum ale jednocześnie był bardzo życzliwy i nigdy nie odmawiał pomocy jeśli ktoś jej potrzebował.

Dziękuje Krzysztofie za wieloletnią pomoc i świetny przykład jak należy funkcjonować w tak ogromnej grupie jaką jest forum dobrych programów.

[.][.] :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

R.I.P. [*][*][*] proponuję zmienić też szatę graficzną vortalu na czas żałoby

Dla mnie Asterisk był integralną częścią tego forum. To już nie będzie to samo… :frowning:

Niech spoczywa w spokoju Panie, świeć nad Jego duszą.

[*] Niech Bóg ma go w swojej opiece[*]

też się pod tym podpisuję

Nie umiera ten co żyje w sercach innych… Spoczywaj w pokoju.

):

chwila zadumy, nawet nie wiem co napisać…

dobrze że czcicie jego pamięć, żałobną szatą graficzną forum,

wielka strata dla forum i poniekąd internetu, bo któż go nie znał…

na zawsze w pamięci

[*] cóż to znaczy, tak mało a tak wiele znaczy

Zdrowaś Maryjo, łaskiś pełna, Pan z Tobą.

Błogosławionaś jesteś między niewiastami

i Błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus.

Święta Maryjo, Matko Boża,

módl się za nami grzesznymi,

teraz i w godzinę śmierci naszej.

Amen.

Jego uwagi zmieniły mój stosunek do zachowania się na forum na lepszą. Zyskałem szacunek dla pracy moderatora.

Niech jego dusza spoczywa w pokoju.

czarna_wstazka.png

[*] :frowning:

… [*]. W takich momentach trudno cokolwiek sensownego napisać :frowning:

Choć jestem tylko bardzo mało aktywnym forumkiem chciałam złożyć rodzinie wyrazy współczucia…nie tylko rodzinie, ale i załodze forum, która straciła dobrego przyjaciela. Dzięki takim ludziom jak Asterisk i jemu podobnym, ja (choć już babcia) poznałam komputer. To zawsze boli jak odchodzą …

… na pewno zmienił to forum …

Niech spoczywa w pokoju…