Odtwarzacz audio AIMP co sądzicie?

Witam, chciałbym zapytać tak jak w temacie już, co sądzicie o tym odtwarzaczu ? :slight_smile:

Jak dla mnie ma dużo plusów mało zajmuje, mało zużywa pamięci RAM, a wygląd i funkcjonalność ma podobną do Winampa z tym że według mnie szybciej się włącza :). Wiadomo wersja stabilna tego programu to 2.51Build 330 więc to dopiero początek jego kariery i myślę, że z biegiem czasu jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Witam.Aimpa używam już 3 miesiące,posiada naprawdę duże możliwości,obsługuje opcje niedostępne w winampie a jakie to niech każdy sobie sprawdzi.Naprawdę zdumiewające jest jak w tak małym objętościowo programie i zjadającym tak malo pamięci RAM Rosjanie zmieścili tak wiele.Na uwagę zasługuje konwersja audio do innych formatów.Pozdro

program świetne. mam go już sporo czasu i polecam każdemu

AIMP-a ma już tak długo że zapomniałem od kiedy. :slight_smile:

To co mają inne odtwarzacze to AIMP ma od samego początku bez żadnych wtyczek :

viewtopic.php?f=3&t=316235&hilit=%20AIMP2

najlepszy-program-odtwarzania-plikow-mp3-itp-t242470.html

Jak zwykle tego typu temat dzieci zmieniły w piaskownicę, gdzie każdy wyrzuca z siebie opinie jakie to ich programy są wspaniałe itp. speed89 chciał wiedzieć

z tematu wynika, że chodziło mu o AIMP-a.

Wracając do tematu: używam Aimpa już dłuższy czas, podoba mi się jego wygląd, mała zasobożerność. Ogólnie prosty w obsłudze i każdemu polecam.

Ja zainstalowałem AIMPa na służbowym komputerze, bo jest to sprzęt jeszcze z minionego wieku i tam działa b.dobrze. Sam poleciłbym dodać jeszcze DFX’a do AIMP’a i byłoby cud miód.

W domu korzystam z JetAudio Plus.

OTy Kosz.