Odtwarzacz Creative ZEN - pliki nie chcą się wgrać

No więc. Chcę zapytać Was, bo to forum baaardzo mi pomogło w rozwiązaniu mojego pewnego problemu. :slight_smile:

OK.ale nie o tym mowa.

Mam pewien problem. Kupiłam odtwarzacz Creative ZEN 4 GB. sterowniki zainstalowałam. Przez pierwszy dzień wszystko było w porządku.

Dzisiaj podłączyłam go do peceta, dodałam pliki przez ZEN Media Explorer. I co potem?

“The following files are not transferred: uknown error”

Pliki nie dostały się do odtwarzacza. Próbowałam tradycyjnie, przez kopiowanie plików bezposrednio na jego pamięć, pokazuje się błąd “odmowa dostępu”. Nie wiem, co mam robić ;( Jestem zrozpaczona, bo taki fajny sprzęcik był, i co? ;(

Dodam, że nie odłączam MP4 przez “bezpieczne usuwanie sprzętu”, bo jak w to wchodzę, nie pokazuje mi się, że mój odtwarzacz jest podłączony (tak było od pierwszego razu, kiedy wszystkie pliki wlazły pomyslnie)

Pozdrawiam :wink:

Miałem podobny problem, ale z innym odtwarzaczem. Zobacz czy nie masz włączonej opcji HOLD.

Hm, dzięki za odpowiedź :wink:

Opcji HOLD? czyli?

“Blokuje klawiaturę” na odtwarzaczu.

a gdzie się ją włącza/wyłącza?

Gdzieś na odtwarzaczu powinien być przełącznik. Zobacz w instrukcji.

znalazłam przełącznik :wink:

nie, nie było … chociaż przy wgrywaniu klawiatura była zablokowana. Ale tak powinno być, prawda?

Przy wgrywaniu klawiatura powinna być odblokowana.

znaczy klawiatura przy wgrywaniu sama się blokuje, ja nie blokowałam przełącznikiem. ale to normalne…

jeszcze mam pytanie: dlaczego, tak jak mówiłam w “bezpiecznym usuwaniu sprzętu” nie widać mojego podłączonego sprzętu ? :shock:

czy tak jest we wszystkich creative’ach ?

pomóżcie ;(

Mojego ZENka tez nie ma na liście “bezpieczne usuwanie sprzętu” ?? !!

Olać bezpieczne odłączanie sprzętu. To zbyt wiele nie daje. Pliki udało sie wam wgrać???