Odtwarzacz do filmów HD na starszym komputerze

Jak w temacie, czyli jaki odtwarzacz do filmów hd na sprzęcie powiedzmy 2,5 gh 768 ram radeon 9600xt aby płynnie mozna było ogladać?

gdzieś kiedyś czytałem o programie który wykorzystuje moc obliczeniową karty graficznej zamiast cpu i dzięki temu na starszym sprzęcie nie przycina się

kazaa lite codec pack

zawiera w sobie program do odtwarzania Media player home cinema - w którym to można w ustawieniach: Output ustawić odtwarzanie z wykorzystaniem GPU - bodajże opcja EVR

nie mogę włączyć tej opcji jest jakby “za mgłą”

Masz najnowsze sterowniki od karty graficznej???

jak moge mieć najnowsze sterowniki jak do mojej karty graficznej od kilku lat są te same sterowniki (pisałem juz wcześniej radeon 9600 xt)

a może moja karta nie ma takiej funkcji?

i jak możesz to może jeszcze pomozesz mi z moim poprzednim postem"Problem z odtworzeniem filmu “Problem z odtworzeniem filmu”

danielbela:

EVR działa tylko pod Vista/7.

I nie Kazaa Lite Codec Pack tylko K-Lite Mega Codec Pack

lukigrochu:

Jak to procesor ? ten 2,5GHz

Ale wątpię w to aby uciągnął HD.

jak moge mieć najnowsze sterowniki jak do mojej karty graficznej od kilku lat są te same sterowniki (pisałem juz wcześniej radeon 9600 xt) .Masz tu najnowsze sterowniki od karty graficznej.http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.24〈=Polish

Faktycznie masz tutaj rację. Nie zwróciłem uwagi na ten szczegół.

Tutaj się nie zgodzę. Owszem w większości przypadków spotyka się zapis “k-lite codec pack” ale został on zapoczątkowany przez grupę ludzi odpowiedzialnych za program “kazaa” oraz “kazaa lite” stąd pełna nazwa programu brzmi: kazaa lite kodec pack

Są szanse że uciągnie 720p skompresowanego h264. Nie został podany niestety typ procesora co ma bardzo duże znaczenie.

Co do filmów HD to proszę zapoznać się ze stroną: http://www.hdtv.com.pl/forum/sprzet/4524-filmy-hd-odtwarzane-na-komputerze-konfiguracje-kodeki-etc-14.html

Ps. co do najnowszysch sterownikow to chodziło mi oczywiście najnowsze dla Twojej karty. Aktualne to są chyba 10.X