Odtwarzacz filmów m.in. z dobrą obsługą napisów

Witam, poszukuję odtwarzacza filmów, który:

  1. [*:vzuaeycy]obsługuje formatowanie napisów

Ciężko będzie znaleźć taki odtwarzacz…

A patrzałeś Gom Player ?

Nie pamiętam nazwy ale chyba SubEdit Player spełniałby twoje wymagania .

Nook , GOM Player nie obsługuje napisów TXT.

Najpierw sprawdź później pisz…

Coś podobnego,w takim razie zmienię odtwarzacz bo do tej pory go używałem i wyświetlał napisy .txt ale posłucham Twojej rady.

Sprawdziłem, i u mnie odtwarzać nie chciał. Ale chętnie posłucham, jak wczytać plik i wyświetlić z niego napisy :wink:

Chyba najbardziej odpowiadałby Ci SubEdit-Player. Ostatnio bardzo wolno rozwijany. Niestety nie obsługuje Aero Glass, za to pozwala na prostą i zaawansowaną edycję napisów, synchronizację, przesunięcie, dowolne manipulacje rozmiarem obrazu.

Używałem SubEdita jeszcze pod Windows XP, ale pod Vistą jest już problem. Nie mam ochoty robić jakiegoś nie do końca zrozumiałego downgrade’u związanego z WMP (i za jednym zamachem śmietnika w systemie), tylko po to, aby SubEdit działał.

Ja robię tak:

1.Odpalam film …

2.Przeciągam napisy na film (plik .txt)

I działa…

Czasami nawet sam znajduje napisy, jak film z napisami jest w tym samym folderze.

Pozdrawiam.

Film i napisy mają identyczne nazwy, przeciąganie też nie działa. „Open” > „Subtitles” też nie. Może nie lubi Visty?

To w takim razie może wypróbuj ten program :

viewtopic.php?f=2&t=273317#p1826248

Ja odtwarzam na nim wszystko i jest git :smiley:

ps. w przypadku napisów typu .ass, .ssa,- z efektami - najlepiej zaznaczyć w opcjach aby były odczytywane przez zewnętrzny moduł.