Odtwarzacz mp3 dla mnie

witam potrzebuje porady

zastanawiam sie nad otwarzaczem mp3 w cenie300/360 zl

chodzi mi o dosc dobra jakosc dzwieku no i ogolna jakosc

zastanawiam sie nad muvo tx fm

doradzi ktos?

Złączono Posta : 20.11.2005 (Nie) 19:19

zapomnialem napisac ze mam miec 512mb

wedlug mnie to nie tekich mp3 to nie warto kupywac ( podkreslam wedlug mnie) jesli cos to odtwarzacz Ceative Zen micro !!


Interpunkcja !

Asterisk

Do poczytania

MP3

Widzialem ostatnio w Tesco odtwarzacz MP3 Manta za 79zeta. zaoszczedzisz 280 zeta.

AmD: a słyszałeś jak to coś gra ? Ja owszem…

nos-g: Dlaczego nie ? Jest mniejszy, bardziej lekki i poręczniejszy od Zen’a. Poza tym iPody >>> Zen a praktycznie ta sama cena

rastabrat: Sam posiadam MuVo TX FM 512 :slight_smile: Fajna sprawa ale na najnowszym Firmwarze (1.19.0 jak dobrze pamietam) bo na standardowym to troche przycicho gra… ale upgrade FW to 2 min roboty :stuck_out_tongue: Ogólnie polecam jeżeli nie potrzebujesz zabrać swojej mp3 w podróż dookoła świata, i nie potrzebujesz 2000 piosenek :stuck_out_tongue:

U mnie się mieści: 3 albumy dobrej jakości (198 kb) + 3-4h wykładów więc nie jest tak źle. Zależy czy będziesz go miał tylko do np: jazdy autobusem, samochodem czy innym rowerem bo jezeli tylko do tego to w zupełności wystarczy. Jeżeli masz jakieś wątpiwości/pytania zadawaj je tutaj lub zapraszam na GG/PW

Nie nie slyszalem ale podjezewam jak gra:D ja to z zartow napisalem wiem ze chodzi mu o dobra jakość dzwięku;]

Nie no wiesz ja znam goscia który uznał że mój dawny sprzęt (MuVo 128) gra tak samo jak jego “no-name-made-in-niewiadomogdzie-mp3-super-player” :stuck_out_tongue: Więc tylko się upewniałem :smiley:

wiec zadaje

czy w tym muvo jest ladna jakosc dzwieku,minimalne szumy?

wiesz w sumie wlasnie chcialem kupic go do autobusu itp

na 512 mieszcza sie 3albumy??

Złączono Posta : 21.11.2005 (Pon) 19:11

jeszcze 2

czy ekran jest podswietlany?

jak sprawuje sie dyktafon

Skoro na płytę CD 700 MB wejdzie około 10 albumów z bitrate 128 to na 512 MB wejdzie zdecydowanie więcej niż 3 albumy :stuck_out_tongue:

do 512 mieści się 512 mb :stuck_out_tongue: Wszystko zeleży od jakości, ale jak mówie u mnie się mieszczą 3 albumy + 3~4h wykładów :stuck_out_tongue:

Ekran podświetlany na niebiesko, dyktafon w miarę dobrze się sprawuje jak jest cicho, bo jak jest głośno (np: ludzie z ławki gadają, to już słychać wwszystko - mikrofon nie jest kierunkowy tylko taki że zbiera wszystko co tylko “słychać” wokoło mp3) Szumów nie słychać, jakość w miarę dobra ale nie przez dołączone słuchawki, odrazu polecam kupić jakieś dobre Panasoniki ew.

a jak on ma sie w stosunku do tego zen

z grubsza porownujac widze ze jest wiekszy i nie ma usb tylko kabel

a to wady. jakies zalety?

5 GB pojemności, troche lepsza jakość dzwieku, Kalendarz :lol:, Akumulator w standardzie… ale uwierz mi że 512 mb to aż nadto co potrzebujesz :stuck_out_tongue:

koniec tematu:D

kupilem muvo tx se za 389zl w media markt

chyba niezle nie?

w miare :wink: gratulacje zakupu