Odtwarzacz MP3 firmy UltraMedia

Jak wgrać jakąś piosenke na MP3 firmy UltraMedia.Mam Windows XP i płytke ale instrukcja jest jakas mało opisująca

odtwarzacz jest widoczny jako dysk wymienny?

No własnie w tym problem ze nie

wgrałeś sterowniki od odtwarzacza? czy na płytce jest programik do jego obsługi? jeśli jest na niej taki program to napewno można za jego pomocą wgrać plik do odtwarzacza

Są jakies stery do 98 a na xp nie.Jest jakis telbook i katalog repair

jeśli odtwarzacz byłby widoczny w systemie jako dysk wymienny to najprostasza metoda drag-and-drop (czyt. przenieś i upuść)

jeżeli jednak nie jest widoczny musisz skorzystać z programu do obsługi odtwarzacza zamieszczonego na płytce,

tak ogólnie jak podłączasz odtwarzacz do kompa to widzi on dodatkowe urządzenie?

Tylko ze tam nie ma programu do obsługi mp3 to jest jakiejs ksiazki telefonicznej ale jest błąd zapisu

jaki to dokładnie odtwarzacz? może trzeba szukać na stronce producenta

UltraMedia 256 MB

będzie ciężko, UltraMedia to raczej nie nazwa producenta tylko dystrybutora lub sprzedawcy

http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5850308696 To jest taka tylko ze 256.Kupiłem w AGD RTV Avans

w opisie produktu pisze że w zestawie znajduje się płyta z oprogramowaniem, nie pozostaje nic innego ja wgrywać za pomocą niego posługując się instrukcją obsługi

dlaczego jest niejasna?

Sprawdzałem wszystkie ale nic nie istaluje na xp.W sklepie mówił ze nic nie trzeba instalowac

Masz Service Pack’a 2 ??

Tak

bo tak w zasadzie powinno być, ja mam odtwarzacz Creative i po podłączeniu go przez USB system widzi go jako dysk wymienny, z kopiowaniem na niego też nie ma problemu, robię to metodą drag-and-drop

skontaktuj się może ze sprzedawcą i jeśli to niedaleko od Ciebie to niech Ci wszystko dokładnie wyjaśni, najlepiej niech podłączy go w sklepie do komputera i wszystko będzie wiadomo

No ■■■■ a specjalnie nie kupowałem tych tanich tandet zeby nie było problemów a te zwykle są najlepsze

nie obraź się ale dla mnie dobry odtwarzacz mp3 to np. Creative, iPod, Sony, iRiver, najgorsze są odtwrzacze no name, później takie są efekty

Nie no starałem sie wybierac z tych troszke lepszych wiem ze to nie ideał ale widziałem jak te za 80 zł działają

zrób tak jak Ci napisałem, jeśli to niedaleko to udaj się do sklepu