Odtwarzacz mp3 nie jest wykrywany jako dysk wymienny

Witam

Mam problem z moim odtwarzaczem.

Gdy podłącze go kablem USB do byle którego portu ,to jest wykrywany ,pokazują się dymki o zainstalowaniu nowego sprzętu.

Powinno wyskoczyć jeszcze okno z plikami ,które sa aktualnie a odtwarzaczu.

Ale tak się nie dzieje. :clever:

Jaki jest powód tego proglemu ?

Dodam ,że kilka dni temu jeszcze wszystko działało.

Zamieszczam screena:

9b8b8cc6f205f5cbm.png

System: Windows XP Professional SP1

Odtwarzacz: Lago 999 256 mb

Płyta główna: ASRock K7VT6

Pozdrawiam.

Też miałem kiedyś identyczny problem :frowning: Ale w moim przypadku pomogło ponowne uruchomienie komputera. Na początek spróbuj wpisać w “Uruchom” litere którą sytem zawsze przypisywał twojemu mp3 np. F:. Jak to sie uda to znaczy, że nie jest tak źle:) a dalej nie wiem co :frowning:

Bunio Ja miałem taki problem z pendrivem i wtedy poszła mi elektronika bo zadużo mój pendrive spędzał czasu przy komórce. (fale z komórki rozwaliły elektronikę)

Bartczus

Nie działa reset ,niestety.

hajduk123

Odtwarzacz leży zawsze daleko od komórki. :slight_smile:

No to nie wiem jak masz gwarancję to zanieś. A spróbuj wgrać sterowniki i w grać na niego coś przez to oprogramownie co dostałeś razem z mp3 (zakładam że masz) A sprawdzałeś na innym kompie, w innym porcie???

Mam ,lecz musiałbym wysyłać.

Odtwarzacz kupiłem na Allegro.

Sterowników na płycie nie ma.

Oprogramowania też nie ma. :-k

Są tylko programy: Freeripmp3 , Lyrics Power , Upgrade Tool i Winamp.

A patrzyłeś ma innym kompie jak wykrywa??

Ja mam inny problem, jesem używkownikiem Linuxa (dopiero od kilku dni) i, zawsze wchodzilam na dobreprogramy gdyż tu są fajne i bespieczne programy, lecz teraz od kiedy mam linuxa nic nie moge znaleść (szukam dobrego odtwarzacza mp3 i video~ oczywiśce na linuxa) Czy sa programy na ten system w dobrych programacch?? Może tutaj ktoś też na ten system , może mi pomoże? Prosze.

Sprawdziłem z innym odtwarzaczem mp3 i też nie działa ,a np. z telefonem współpracuje…

Menadżer urządzeń wykrywa odtwarzacz ,ale nie jako dysk wymienny.

Zainstalowałem SP2 ,nie ma rezultatu.

Spróbuję jeszcze przeinstalować sterowniki USB.

Tylko jak ? :lol:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55308

Spróbuj również przydzielić/zmienić mu literę z poziomu zarządzania dyskami.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=41303