Odtwarzacz mp3 Sandisk sansa m240


(Przemekmazur) #1

Co sądzicie o tym odtwarzaczu? Na forach o odtwarzaczach mp3 wszyscy go polecają, cenią go bardziej niż Creativy. Czy ktoś z Was ma taki odtwarzacz? Jeśli tak to podzielcie się swoimi opiniami.


(Paparazzi89) #2

ja miałem Creative Zen Nano plus... zepsółem słuchawki i to do zamykania baterii... dali mi nowey, ostatnio zepsółem obudowe i słuchawki, dali mi Zen V :slight_smile: 2 gb a tamten miałem 1gb... jesli bym kupował znow to tylko creative :wink:


(Przemekmazur) #3

Też zastanawiam się nad kupnem Zen nano plusa, więc jak to jest z tymi Creativami, piszesz że się zepsuł, a polecasz go.


(Akira3179082) #4

przemo198515 on napisał, że on go zepsuł a nie że się sam popsuł


(Paparazzi89) #5

odtwarzacz jako tako dobry, słuchawki mają kitowe ;/ ale z wymianą nie ma problemu, zatyczka do baterii tez ma słaby ząbek. Obudowa się łatwo rysuje. Ale bardzo sobie go chwaliłem.

Dali mi teraz Zen V, jest fajny :smiley: nawet bardzo, jeden minus to trzeba mieć zainstalowane oprogramowanie... ale jak najbardziej polecam :slight_smile: a jeszcze lepszy bedzie Zen V plus bo ma radio i odtwarzanie filmów :wink:

wesolych świąt


(Przemekmazur) #6

A jaka jest jakość radia w zen nano plus? Bo nie wiem czy warto wydawać jednak trochę więcej pieniędzy tylko ze względu na radio.


(j@kubof) #7

JA zgubiłem rok temu swojego nołnejma i sobie chce kupić SANSA C240. Macie jakiś zdanie o Sansach???


(Paparazzi89) #8

hmm taka jakość że go nie słuchałem :smiley: :stuck_out_tongue: nie no... był jakiś okres czasu że słuchałęm chyba ale strasznie trzeszczało :frowning: jak jest w Zen V plus tego niestety nie wiem i nie dam rady sprawdzić