Odtwarzacz mp3 Sony

Witam wszystkich , dostałem odtwarzacz mp3 Sony

Miałem wiele odtwarzaczy,lecz ten sprawia mi problem .

Gdy go podłączam i wrzucam mp3 , on mi ich na odtwarzaczu nie odczytuje , - No Data i cały czas No Data

Czy istnieje jakiś program czy coś ?

proszę o pomoc

Czy wrzucana muza to jest .mp3 i czy ma odpowiednie bitrate (od 64 do 128kb/s najlepiej)??

Sonic Stage !!

Na mp3 takie jest najodpowiedniejsze, bo dużo nie zajmuje i więcej muzy sie zmieści. A takie mp3 po 320kb/s zajmują ok 10mb przecież.

Tu jest mowa o odtwarzaczu MP3 kolego, a one nie obsługują tych formatów. A jak już obsługują to te najnowsze i są droższe,

HAHA. Kolego ja nie mowie o odtwarzaczach MP3 za 200 zl, bo jaki jest sens sluchania muzyki na tym czyms i sluchawkach z zestawu :).

To ze odtwaracz ma nazwe MP3, nie znaczy ze obsluguje tylko ten format.

Jesli dla ciebie pliki 320 kb sa wielkie to przepraszam, ale to jest minimum jesli chodzi o jakosc dzwieku. Proponuje posluchac OGG, lub FLAC, na dobrym odtwarzaczu i sluchawkach, a nie meczyc uszy wypocinami w stylu 128kb i odtwarzaczu MP3 z bazaru.

Jeszcze jedno, pliki OGG, FLAC obsluguja juz starsze odtwarzacze IRIVER, IAUDIO, i nie kosztuje to majatek.

Proponuje wypowiadac sie w tematach o ktorych ma sie troche wiecej pojecia.

Przepraszam jesli kogos urazilem.

andrezgr ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.