Odtwarzacz MP3 zawiesza się Pentagram Vanquish R Pocket 2GB

Mam problem z odtwarzaczem MP3 firmy Pentagram, model Vanquish R Pocket 2GB. “mp3 trójka” po prostu nie włącza się, a raczej zawiesza przy włączaniu. Przy próbie włączenia go cały czas widnieje na wyświetlaczu napis “Starting” i rysunek klepsydry i tyle… Ponadto mp3 nienaturalnie nagrzewa się po podłączeniu do ładowarki oraz do komputera, który “nie widzi” urządzenia :frowning: Próbowałem go rozładować, ale po ok. 6h takiego działania zaczął się z niego wydobywać lekki zapach spalenizny… Odtwarzacz zakupiłem nowy 1,5 miesiąca temu, był używany w miarę regularnie z drobnymi przerwami. Przed jego awarią nie był używany ok. dwóch tygodni i został rozładowany do ok. połowy baterii. Bateria została wcześniej sformatowana zgodnie z zaleceniami producenta - 3 razy pełne rozładowanie i naładowanie. Nikt przy niej nie grzebał, firmware jest oryginalny. Szlag trafił ten odtwarzacz jak leżał na półce :confused: Pomogą jakieś techniki czy oddać na gwarancję? Pytam, bo sprzęt zakupiłem w sklepie internetowym, więc będę musiał się bawić z wzywaniem kuriera, itd.

Jeżeli jest na gwarancji to oddaj go na gwarancję.

Bo sam chyba tu nic nie zrobisz

Hej,mam taki odtwarzacz od ok. póltora roku, więcej czasu spędzil w naprawach niz u mnie. Miałam podbne objawy, tzn. nie można go było włączyć. Nie chciał się też ładować przez kompa. Musiałam dokupic ład.do gniazdka. Trzykrotnie uznano mi rekl, ale potem stwierdzili że to uszkodzenie mech., tak było im najłatwiej, bo musieliby mi oddac kasę lub wymienic na nowy. Nie wiem teraz czy warto szargać nerwy i walczyć z firmą, bo musiałabym wynająć rzeczoznawcę…

Czy ktos miał też podobne problemy z MP3 Vanquish?

W dniu 09.07.2008 , o godzinie 10:40 został dopisany post przez nebulous19

A, ja mam Vanquish RT video 2 GB, miał byc taki super, kosztował też niemało, ale… nie działa.

Pozdr i udanej reklamacji życzę.

“Szlag trafił ten odtwarzacz jak leżał na półce :/”

A na półkę świeciło słońce w upalne dni?

Nie ma co kombinować - oddaj na gwarancję.

BTW Formowanie nie formatowanie akumulatora (błąd popełniany nawet w instrukcjach :slight_smile: )

Tego nie wiem na pewno, bo odtwarzacz nie leżał u mnie w domu, ale jest to możliwe, że po dobrych kilka godzin na dobę był narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych…

No to jest jedna z ew przyczyn padnięcia tej mp3.

Jeszcze raz napiszę, sam nic raczej nie zdziałasz, ślij na gwarancję to powiedzą co i jak.

Mam dokładnie tak samo. Zawiesza się przy wlączaniu. Przyjmą mi na gwarancję?