Odtwarzacz mp3

(system) #1

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52882032

• model MD 40838

• pamięć wbudowana 512MB

• możliwość odczytu plików MP3 i WMA

• wyświetlacz LCD bez podświetlenia

• wbudowany dyktafon

• wyświetlacz - 128 x 32 pix

• można używać playerka jak dysku przenośnego

• ID3-Tag v2 - pokazuje autora, tytuł danego utworu itp.

• możliwość zmiany Bitratu od 32Kbps - 256Kbps

• wskażnik stanu baterii

• wbudowany equlizer: -Normal -Rock -Jazz -Xbass

• komunikacja z komputerem - port USB 1,1 lub nowsze

• kolor BŁĘKITNY

• menu po angielsku

• cyfrowe podbicie dzwięku

• przycisk HOLD (blokuje wszystkie klawisze) - wbudowany mikrofon

• niski koszt eksploatacji zasilanie przez złącze USB podczas podłączenia do komputera lub porzez 1 szt. baterii AAA typu R-3

• wymagania sprzętowe: Pentium 133 MHz 20 MB wolnej pamięci CD-Rom USB-Port

• zgodna z Windows 98SE/ME/2000/XP

i teraz chodzi o to ze chce ten kupic gdyz mysle ze za ta cene to jest okazja jednak nie dokonca jestem pewien czy to aby pewne źródło jest czy koleś wpełni uczcwy jest

(Wolin) #2

To są minusy tego odtwarzacza :!:

Bez podświetlenie raczej nie zobaczysz, co się wyświetla w porze nocnej, również ID3-Tag v2 jest już przestarzały teraz najczęściej występuje v3.

Osobiście posiadam TEN i jestem bardzo zadowolony.

Co ważne odtwarza pliki MP3 8 - 320 Kbps i posiada podświetlenie.

Jednak najlepszym wybrem są markowe odtwarzacze np. Creative, ale co za tym idzie ? ==> $

(Maciek) #3

Największym minusem może być niska jakość dzwięku, takie tanie firmy nie oferują sprzętu dla audiofili, ale jak tobie nie będzie to przeszkadzać... Osobiście bym go nie kupił właśnie z takiego powodu...

(system) #4

wiecie chodzi o to zeby dzwiek byl normalny i tak wiekszosc mp3 mam w 192Kbps a jakims audiofilem niejestem :stuck_out_tongue: chodzi o to ze duzo spedzam czasu na rowerze od 5-7h dziennie wiec chcialbym miec duza roznorodnosc muzyki dlatego patrze na odtwarzacze 512 MB

(Bażant) #5

Kup ipoda on ma ponad 4gb, piosenki będą bardzo różnorodne :smiley: :smiley: :wink:

(system) #6

troche przszukalem wczoraj allegro i znalazlem troche inny odtwarzacz z mniejsza pamiecia ale za to z radiem FM

:arrow: odtwarzacz nr1

:arrow: odtwarzacz nr2

:arrow: lub ostatecznie ten

(Stefe) #7

odbiegajac od tematu...

bedziesz jezdzil z tym po miescie i sluchal muzy w sluchawkach?

z praktyki wiem (okolo 70 tys km na motocyklu i kilka tysiecy na rowerze), ze sluchanie muzy w sluchaweczkach podczas jazdy strasznie przytepia zmysly... nie slyszysz co sie dzieje na drodze i w duzym stopniu ogranicza twoje reakcje. oczywiscie mowie o jezdzie miejskiej.

dla wlasnego bezpieczenstwa nie powinno sie tego robic... nie wiem czy nie jest to tez zabronione przez kodeks... to tak na marginesie.

w lesie na rowerze to co innego.

(fiesta) #8

Zgdnie z życzeniem.

OTy :arrow: zsyp

(system) #9

ja po miescie raczej zadko jezdze :slight_smile: głownie las lub szosa a wyboru juz dokonalem wiec temat mozna zamknac :slight_smile:

(Traszql) #10

ja bym polecił to, juz sie zdecydowałem na kupno teraz zbieram kasiorke, modele z nizsza pamiecia oczywiscie duzo tansze :slight_smile:

http://allegro.pl/show_item.php?item=53633638

a jesli chodzi o sprzedawce to jest to sklep z komputerami itp w Kraku :slight_smile:

(system) #11

ja kupilem to juz nawet zrobilem przelew z konta rodzicow na swoje bo w mbanku nie mai nnej mozliwosci aby wplacic tanio kase i teraz czekam az kasa bedzie u mnie na koncie zeby moc zrobic przelew za to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53744354