Odtwarzacz mp3 :-)

Ja mam takie małe pytanko :D, kupilem sobie nowy odtwarzacz mp3 firmy THOMSON 512 MB, ale po nacisnieciu na wlasciwosci pisze mi ze “dysk wymienny” ma pojemnosc 497MB, chcialbym dodac ze po zrzuceniu albumu co ma 80MB zostalo 417MB i tak wlasnie wyswietla sie w opcjach odtwarzacza :P, ze “total” 512 a “free” 417 :P, czy wy tez tak mieliscie??, da sie to jakos zmienic zeby bylo 512??, aha i jeszcze jedno bo menu mam po angielsku i w “language” nie ma polskiego, moze da sie jakos zmienic oprogramowanie?? :smiley: z gory dziękuje za odpowiedz :slight_smile:

Producenci już tak liczą, że 1 MB=1000kB, a na dodatek wielkość jest zmniejszana po sformatowaniu dysku. Także jest to normalna “przypadłość” :slight_smile:

Na stronie producenta poszukaj menu w języku polskim, może znajdziesz :slight_smile:

Aha czyli to tacy oni sa cwani :P, hehehe :D, poszukam na stronie :D, dzieki :slight_smile:

ja mam tak samo!zapłaciłem za 256 a mam 246 :!: :expressionless:

To złodzieje nie?? :P, mnie okradli z 15 MB a Ciebie z 10 :P, jak masz 1GB to chyba z 25 :P, hehehe :D, a z jakiej masz firmy?? :D, pozdrosss :slight_smile:

Musicie jeszcze kilka Mb odliczyć na oprogramowanie playerka.

…a ja mam creative zen nano plus i do wykorzystania 476 mb…to już dość spora różnica do 512… :-x

ja dokupiłem sobie karte 512mb do nokii n70 i też mam mniej, tak samo było z kartą do neca, to chyba(też) dlatego, że jak się wkłada kartę trzeba ją sformatować żeby urządzenie mogło ją czytać dlatego jest mniej miejsca bo te foldery i jakieś pliki coś zajmują

Chodzi o ten model ??

product.jpg

Ja tez mam menu po angielsku. Szukałem softu ale znalazłem tylko w wersji 1.000, a w moim odtwarzaczu jest wgrany soft w wersji 1.012E :shock:. Jesli masz ten sam odtwarzacz i znalazles softa z jezykiem polskim to podaj linka na PW albo forum. :slight_smile:

1024 KB :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tylko, że tam było

“Producenci już tak liczą, że…”

:shock:

A co do tematu - ja mam tak samo, oprogramowanie zajmuje kilka MB.

czytaj ze zromuieniem

Może po prostu nie być polskiego softu. I czy mógłbyś pisać regularnym drukiem, a nie półgrubym?? Regularnym jest czytelniej.

@Rajhan -> Nie ja mam inny model i niestety nie znalazłem polskiego softu (a ja mam cos w wersji 2.0…)

@boo4444 -> no to jest juz na serio duza roznica :?, 36 MB :?

@L337 -> czytaj i jeszcze raz czytaj :stuck_out_tongue:

@HarryPoter -> Mogłbym pisać :P, ale mi tak jest lepiej i jak wg mnie to lepiej widac pogrubionym :P, ale skoro juz tak chcesz to proszę… :stuck_out_tongue: