Odtwarzacz Mp4 nie wyczytuje plikow

Witam! mam taki odtwarzacz mp4 http://www.motoallegro.pl/item114705552 … sniki.html bardzo wątłej jakości ale chodził przez jakiś czas a teraz nagle przestał . Po podłączeniu do komputera wykrywa go USB ale kiedy go otwieram jest pusty a nic z niego nie kasowałam było mnóstwo plików mp3 a teraz nagle wyparowały? a co więcej kiedy go włączam i chce wejść do muzyki albo obojętnie do jakiego folderu oprócz ustawień na mp4 wyskakuje komunikat " Uwaga Nie ma dokument!" dosłownie, a do tego wcześniej przed jego totalnym popsuciem (nie wiem jak to nazwać) utworzyły się jakieś foldery, których nie dało się usunąć ale chodził normalnie a dzisiaj po ładowaniu (ładował się poprzez komputer) przestał chodzić da się go włączyć ale pisze we właściwościach tak jak by był pusty. a przy próbie jego otworzenia na komputerze wyskoczył komunikat że trzeba go sformatować. Właśnie to zrobiłam ale nawet format nie pomógł (wyskoczył komunikat, że się nie powiódł) nadal nic nie mogę otworzyć oprócz ustawień. Nawet przeniosłam po formacie plik mp3 ale go “nie widzi” Próbowałam naprawić błędy ale tez się nie udało po włączeniu ok po prostu proces się nawet nie zaczął. A i jak próbowałam wejść do folderu nagrywanie to wchodzę ale po chwili wyskakuję komunikat że pamięć jest pełna? Co robić? Proszę o jakies rady.

A jak jest na innym kompie? Da się sformatować?

nie mam innego komputera i nie próbowałam.

U znajomego/znajomej nawet?Przydałoby się na innej maszynie sprawdzić.

hej poszłam do znajomego i na jego kompie niby się coś sformatowało ale teraz zamiast napisów np: muzyka , ustawienia mam paski pionowe i tyle. Wgrał mi jakąś muzykę chodzi ale wszędzie zamiast napisów są paski a teraz podłączyłam do swojego kompa i tez próbowałam sformatować i tez niby się sformatował ale są paski co jest?