Odtwarzacz podobny do subedit player'a z nietypowego powodu


(Tele666) #1

Przesiadłem się niedawno na W7, z tego tytułu męczyłem się z uruchomieniem subedit playera 2 dni. Mimo wielu różnych sposobów (wszystkich?) nie udała mi się ta sztuka. Przechodząc do meritum - w subedit playerze jest opcja przyśpieszania filmu o klatkę/sekundę? (enterem) i na tej funkcji najbardziej mi zależy. Na chybił trafił pobrałem dzisiaj chyba z 10 różnych odtwarzaczy, niektóre posiadały tą opcję jednak działała ona beznadziejnie (zatrzymywała obraz lub zacinała player'a).

Możliwe, że to działanie jest w jakiś sposób związane z W7 jednak wątpię, po prostu subedit w taki sposób miał skonstruowaną tą opcję.

Jeżeli ktoś zna odtwarzacz z identycznie działającą opcją lub ma 100% sposób na uruchomienie subedit pod W7 (ultimate 32bit) będę ogromnie wdzięczny :slight_smile:


(Bogdan_G) #2

Na tym odtwarzaczu obejrzysz przyspieszony film http://www.programosy.pl/program,kmplayer.html

Dodane 09.11.2012 (Pt) 2:19

Dodam jeszcze, że znalazłem poradę ustawień kmplayera na dole tego forum http://torrenty.org/torrent/710849 no i informację, że sterowanie ustawia się na mysz, czy klawiaturę.


(Oskar Ck) #3

Probowales moze http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/subedit-player/2010/06/jak-uruchomic-subedit-player-w-windows-7.aspx mnie pomoglo w win 7 z sp1 nie ma problemow z sub editem