Odtwarzacz stacjonarny DVD do ~200zł bez HDMI

Witam.

Zastanawiałem się nad LG, ale zwątpiłem, LG DVX 276 i 286 chyba nie czytają VCD! Nowsze modele- LG dvx380 i LG dvx390 nie czytają… więc starsze tym bardziej…

http://www.videoaudio.pl/forum/index.php?showtopic=6351

Zastanawiam się nad SONY DVP-NS38. Na stronie Sony jest napisane że obsługuje VCD:

http://www.sony.pl/product/dvd-player/dvp-ns38

Odtwarzacze LG są mało konfigurowalne… np jeśli chodzi o napisy to nie ma żadnej możliwości… W Sony pewnie będzie podobnie- małe możliwości ustawień. Więc myślę czy nie lepiej było by kupić Fergusona (od 208zł, może w takiej cenie by sie jakiś dobry sklep znalazł): http://twojepc.pl/artykuly.php?id=fergu … a_strona=1

Ale nie wiem czy to dobra myśl… spłaszcza też podobno zdjęcia.

Oprócz tego Ferguson może nie współpracować z tym telewizorem. Posiada HDMI- czy może to powodować jakiś konflikt sprzętowy jeśli telewizor tego nie obsługuje?

P.S. Szukam sprzętu do tego telewizora: http://www.maximedia.pl/?c=&p=thomson_29_df172

Dodane 27.02.2009 (Pt) 1:02

Tamte LG o których pisałem odtwarzają VCD, nowsze nie odtwarzają. Odtwarzają też Xvid, nowsze modele go nie odtwarzają… Miałem już kupić model 276 lub 286 ale nigdzie go nie ma okazuje sie ;( Więc muszę wybrać coś innego… ale co by było równie dobre jak odtwarzacz LG DVX 276 ?

Tamten wspomniany Sony nie odtwarza Xvid’a więc odpada. A może odtwarza? Może jest jakiś odtwarzacz z Sony który odtwarza? Na ich stronie nie ma informacji że odtwarza Xvid, napisane jest tylko że obsługuje Divx. Dziwne bo w porównywarkach cen i sklepach napisane jest że obsługuje Xvid.