Odtwarzacz wideo + lektor Ivona

Witam!

Poszukuje dobrego odtwarzacza wideo, który posiada opcje czytania napisów za pomocą lektora Ivona. Program może być płatny, najlepiej bez reklam (jeśli ma to trudno).

Oczywiście program Allplayer całkowicie odpada, nie będę się nawet wypowiadał na jego temat.

Bardzo bym prosił o propozycje.

Z góry wielkie dzięki :slight_smile:

Edit:

Posiadam wersje Ivona Reader + dwa głosy Jacek & Maja (taki był pakiet, głównie chodziło mi o głos Jacek)

Korzystam z KMPlayera oraz Realspeak Agata 22kHz.

BESTplayer ma opcję czytani napisów przez Expressivo.

http://www.bestplayer.com.pl/

Nie musisz mieć IVONY

Wystarczy że wgrasz głos systemowy - ja mam AGATA 22 kHz i użyjesz KMPlayera. On współpracuje bezpośrednio z SAPI5.

KMPlayer jest najlepszym na świecie odtwarzaczem :smiley:

Ja możne trochę z innej baczki ale także w tym temacie. Czy wie ktoś może dlaczego ivona i exspressivo nie integrują się z nowszymi Mozilla Firefox, gdzieś tak do wersji v3,1 jest OK a powyżej to już klapa, da się to jakoś zintegrować aby ta przeglądarka czytała strony? (Przeglądarka IE jest także OK)

Nie wiem ale ja mal ivone reader lite (free) i wgrany głos SAPI5 Agata 22kHz i mi działa bez problemu. Po prostu - zaznaczam tekst, wciskam czytaj i czyta.

Czyli po prostu trzeba jeszcze doinstalować ten ivona reader lite (tego “lite” akurat nie widziałem w necie), ja zainstalowałem mini reader i działa z każdą przeglądarką z tym, że w starszych wersjach Firefoks’a (u góry na pasku) były jeszcze dwie dodatkowe ikonki z ivona reader, było to trochę wygodniejsze bo nie trzeba było uruchamiać tego dodatkowego mini readera, no ale jedno klikniecie więcej nie zaszkodzi :slight_smile: No i dzięki za podpowiedź.

Ps. Zainstaluj sobie głos Jacka, jest o wiele bardziej naturalny w brzmieniu (nie tak irytujący jak Agata) no ale podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić. :slight_smile: