Odtwarzacz wideo pozwalający dodać własną ścieżkę dźwiękową

Witam,

Poszukuje programu w którym będę mógł dodać własną ścieżkę audio do odtwarzanego filmu, mianowicie jeśli mam 1080p ale w wersji ENG, lecz mam również wersję z lektorem ale bardzo słaba jakość, to chciałem wydobyć audio z tej słabej wersji i po prostu podmienić podczas oglądania oryginalną ścieżkę.

Taką opcje ma VLC, gdzie z menu kontekstowego wybieramy ścieżki, ale scalone z plikiem wideo.
Jakiś program w którym będę mógł ją wybrać w inny sposób ?

PROBLEM ROZWIĄZANY

W programie VLC wystarczy wejść w Plik–>Otworz wiele plików. W okienku które nam wyskoczy, w polu “Wybór pliku” klikamy “Dodaj” i wybieramy plik WIDEO, w którym chcemy dodać ścieżkę audio. Następnie zaznaczamy “pokaż więcej opcji” i w nowym polu zaznaczamy “Synchroniczne odtwarzanie innych plików multimedialnych”. W polu “dodatkowe pliki multimedialne” poprzez przycisk “Przeglądaj…” wybieramy ścieżkę AUDIO (postępujemy tak samo jak wcześniej z plikiem wideo); dodajemy ją–> Wybierz, i odtwarzaj. Teraz wybieramy ścieżkę. Prawy przycisk na dowolnym punkcie odtwarzanego wideo–>Dźwięk–>Ścieżka–> I tutaj wybieramy dodaną ścieżkę (najprawdopodobniej będzie to po prostu ostatnia).