Odtwarzacza filmow pod Vista

Na poczatek witam serdecznie wszystkich na forum :slight_smile: (moj pierwszy post)

Tez mam problem ze znalezieniem odpowiedniego odtwarzacza filmow pod Vista. Moze ktos z was mial podobny problem i moglby mi pomoc… Uzywam angielskiej wersji Visty i to wlasciwie jest chyba najwiekszy problem.

Probowalam juz roznych programow:

  1. Vplayer nie wiem czemu sie wiesza.

  2. Bestplayer wprawdzie dziala, ale jak wlaczam tryb pelnoekranowy, obraz zostaje “maly”.

  3. Allplayer nie lubi Aero.

Postanowilam zostac przy WMP11, ale jest jedno ALE. Jak ustawie w FFdshow, ze chce zeby pokazywalo mi napisy (i styl czcionki na srodkowoeuropejski) to pokazuja sie podwojne napisy w WMP (raz te poprawnie zakodowane z ffdshow z polskimi ogonkami i drugie z “krzakami”: nie wiem skad). Wyswietlanie napisow w WMP wylaczylam i nie wiem jakim cudem sa te 2…

Ktos ma jakis pomysl jak to usunac?

ja tam używam ALLPlayera i Cinema Player - w zupełności to wystracza.

Mi ALLPlayer nie działa i używam Vplayer

A jaką kartę trzeba posiadać żeby można było zainstalować PureVideo?

dziobas rar player :wink: na wortalu jest wersja współpracująca z vistą :slight_smile:

Próbowałem nie podaba mi się

annayake polecam ZoomPlayer. Mały, szybki, zgodny z Vistą, ma mnóstwo opcji konfiguracyjnych. Jedyna wada - jest po angielsku. No ale to chyba żaden problem. Ściągniesz stąd: http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=24&id=386

no właśnie allplayer to wcale nie taki dobry odtwarzacz

wydajność, jakość obrazu i napisów zostawia wiele do życzenia

tak jak Roder polecam zestaw kodeków ffdshow i WMP 11

ten program ma kilka irytujących błędów np. podwójne kliknięcie na ekran nie włącza trybu fullscreen tylko play/pauza

ale jak autorzy zadbają o rozwój programu to będzie to dobry odtwarzacz

Czy Asus Splendid video jest dostepne pod viste? bo na moim xpku fajnie dzialalo :wink: Szkoda tylko ze Asus smart doctor rowniez nie dziala na viscie :confused:

ALe jako,ze moj radeon mocny to nie potrzeba podkretki :stuck_out_tongue:

A do filmow uzywam WMP!! videolan oraz nero showtime,poniewaz cos sie bawilem z kodekami i mi teraz videolan polowy rzeczy jakie normalnie odtwarzaL NIE CHCE odtwarzac :confused: i do tego,co nie odtworza dwa wyzej wymienione programy uzywam nero showtime :wink: