Odtwarzacze Filmów dla Windows Vista :O

Czy wiecie może jaki mogę ściągnąć dobry odtwarzacz filmów jeśli mam Viste?

Mam już co prawda VLC jednak nie mogę w nim m.in. modyfikować napisów (tzn.powiększać, zmniejszać czy przesuwać ich) na czym bardzo by mi zależało.

Bestplayer mi nie działa://

HELP:(:frowning:

Gom Player.

SMPlayer

SubEdit Player + Vista Patch.

GOM Player jest wg. mnie najlepszy, nigdy nie miałem żadnego problemu z nim i każdy film dotychczas oglądałem prawidłowo.

KMPlayer. Ma ogromne możliwości konfiguracji i jest darmowy.

Również go polecam:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … 2.1.9.3754

kmplayer, ma w sobie kodeki, otwiera prawie wszystkie formaty, polecam…

Ludzie nie doceniają WMP 11, eh. Wiem, że są lepsze, ale WMP, notatnika itd. też trzeba szanować :stuck_out_tongue:

Ja polacem kLite Mega Codec Pack. Zawiera wszystko dosłownie co potrzeba do otworzenia każdego formatu multimedialnego na komputerze. Odtworzysz filmy z telefonów, filmy rmvb, wszelkie quick time’owskie oraz arealplayer’owskie formaty. Dodatkowo pakiet zawiera znakomity odtwarzacz foolmów Media Player Classic, którego wymagania to dosłownie włączony komputer.

BESTplayer 2 :smiley: nie wiem dla czego Ci nie działa bo u mnie śmiga, że aż miło. Ściągnij lepsze codeki.

BestPlayer 2

Ja również korzystam z BESTplayer 2 i dotego mam VistaCodecs_v454

…i w zależności od szczęścia rozwalenia systemowego Direct Show. Oczywiście dotyczy to wszystkich “MegaFullEkstra” paczek kodeków. Jeżeli masz już coś instalować to tylko ffdshow, ponieważ to nie są kodeki tylko filtry nie ingerujące w system. Będą działały pod każdym odtwarzaczem…

Klite zawiera również ffdshow :stuck_out_tongue:

No i właśnie o to chodzi. K-Lite zawiera multum kodeków których nigdy nie uzyjesz. Zawiera po prostu wszystko, a to wszystko tak się “wżera” w system, że nie ma szansy usunąć tego całkowicie. Jedynym wyjściem jest format. Więc po co instalować K-Lite skoro można wrzucić bezpiecznie ffdshow i nie mieć żadnych problemów ze stabilnością systemu. Ostatecznie chyba można sobie zainstalować osobny program do obsługi np. 3gp…