Odtwarzacze podobne do VLC

(Gmanos) #1

Szukam odtwarzaczy podobnych do VLC. Głównie chodzi mi o opcje zmiany ratio wideo z 16:9 na 21:9 oraz strumieniowe oglądanie wideo.

@EDIT

Może ten film, który nagrałem na szybko pomoże trochę zrozumieć jakiego playera potrzebuję oraz rozszerzenie do chrome do niego (obraz jest trochę ucięty ze względu na proporcje ekranu)

(mktiger) #2

nie wiem czego jeszcze oczekujesz od playera. Zobacz sobie kmplayer, prawdziwy kombajn jeśli chodzi o odtwarzanie materiałów audio i video. Poszukaj wersji 3.6 lub starszej bo nowsze mają wkurzające reklamy. Nie wiem jak najnowsze wersje bo nie aktualizuję.

(kp1971) #3

http://www.videohelp.com/software/MPC-BE

Nie wiem jak ze strumieniowaniem.

(Gmanos) #4

W ogóle nie działa opcja strumieniowego odtwarzania wideo.

Szkoda, że nie ma wtyczki do google chrome pozwalającej za jednym kliknięciem otworzyć wideo w playerze bez jego pobierania (chodzi mi tu o opcję VLC Capture)

(Johny) #5

KMPlayer,SMPlayer,PotPlayer,MPlayer.Wejdż do kategorii z odtwarzaczami.Programy multimedialne

(mktiger) #6

podaj co chcesz odtworzyć strumieniowo, linka jakiegoś czy coś , sprawdzę u siebie

(Hunter Prey1985) #7

Sprawdź PotPlayer.

(Gmanos) #8

PotPlayer jest bardzo dobry. Teraz mam pytanie czy istnieje rozszerzenie do potplayer’a w stylu VLC Capture albo VideoCast’a?

@EDIT

i nie chodzi mi tu tylko o filmy z YT