Odtwarzacze podobne do VLC

Szukam odtwarzaczy podobnych do VLC. Głównie chodzi mi o opcje zmiany ratio wideo z 16:9 na 21:9 oraz strumieniowe oglądanie wideo.

 

@EDIT

 

Może ten film, który nagrałem na szybko pomoże trochę zrozumieć jakiego playera potrzebuję oraz rozszerzenie do chrome do niego (obraz jest trochę ucięty ze względu na proporcje ekranu)

 

 

nie wiem czego jeszcze oczekujesz od playera. Zobacz sobie kmplayer, prawdziwy kombajn jeśli chodzi o odtwarzanie materiałów audio i video. Poszukaj wersji 3.6 lub starszej bo nowsze mają wkurzające reklamy. Nie wiem jak najnowsze wersje bo nie aktualizuję.

http://www.videohelp.com/software/MPC-BE

Nie wiem jak ze strumieniowaniem.

 

W ogóle nie działa opcja strumieniowego odtwarzania wideo.

 

 

Szkoda, że nie ma wtyczki do google chrome pozwalającej za jednym kliknięciem otworzyć wideo w playerze bez jego pobierania (chodzi mi tu o opcję VLC Capture)

KMPlayer,SMPlayer,PotPlayer,MPlayer.Wejdż do kategorii z odtwarzaczami.Programy multimedialne

podaj co chcesz odtworzyć strumieniowo, linka jakiegoś czy coś , sprawdzę u siebie

Sprawdź PotPlayer.

PotPlayer jest bardzo dobry. Teraz mam pytanie czy istnieje rozszerzenie do potplayer’a w stylu VLC Capture albo VideoCast’a?

 

@EDIT

i nie chodzi mi tu tylko o filmy z YT