Odtwarzane filmy mają zmienione kolory pomocy

Witam!

Cała sprawa zaczeła się od tego, że pożyczyłem laptopa siostrze, która niechcący odinstalowała “coś”, okazało się, że był to kodek… po zainstalowaniu nowego innego kodeka K-Lite Codec Pack (ponieważ nie wiedziałem jaki był wcześniej) był taki problem:

Gdy odpalam jakikolwiek film (używam media player lub all player) obraz ma zmienione kolory tak jakby film był w max 2-3 ( zielony/różowy) wygląda to tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7a … ba4f5.html

Mam Viste Home premium 32bit.

Odinstaluj All Player,najlepiej wszystkie kodeki odinstaluj,przeczyść system i rejestr przy użyciu ccleaner,zrób restart i zainstaluj jedną paczkę np.K lite codek pack w nim masz wszystko co potrzebne.

Zamiast bawić się w usuwanie, czyszczenie rejestru itp poprostu przywróć system do daty przed instalacją “tego czegoś”. Teraz zainstaluj kodeki albo odrazu KMPlayer który ma kodeki k lite codec pack wbudowane.

Odinstalowanie kodeków/all playera i czyszczenie systemu nie pomogło nadal kolory są inne.

Przywracanie systemu odpada ponieważ data możliwego ostatniego przywracania jest później niż odinstalowane kodeki.

Zainstalowałem KMPlayer i na nim filmy działają normalnie, ale zależałoby mi aby również na Allplayer działały.

ile dni temu pożyczyłeś siostrze laptopa?

w przywracaniu systemu kliknąłeś “pkaż starsze punkty przywracania niż 5dni”?

Tak kliknąłem to, jak pisałem nie ma szans na przywrócenie systemu. (wcześniejsze punkty przywracania systemu zostały usunięte)

Odinstaluj Xvid i zainstaluj DivX7

Nie pomogło.

Sprawdź w ustawieniach sterownika karty graficznej czy nie zmieniono odcienia oraz nasycenia obrazu wideo.

Rzeczywiście odcień obrazu był tak ustawiony, że pokazywał jedynie te kolory. Problem rozwiązany dzięki za pomoc.