Odtwarzanie cd 700mb?

Jak sie nazywa ten segment w wiezy np techniks co ma cd do odtwarzania ?

CD player, odtwarzacz cd, Compact Disk… :wink:

przepraszam ze pytam o takie głupoty ale nigdy wieży niemiałem, bo bieda była a jak pracuje od czasu do czasu ,to realizuje po częsci marzenia jakieś …(wada serca - 38l)

jak nazywaja sie częsci wieży sony jakieś lub innej ?

zasilacz i segmenty ?

Sony i Technics to takie pod-pierdołki :slight_smile: Wygooglaj: “wieża radmor” :slight_smile:

Napiszcie mi jak sie nazywaja te segmenty w wiezy?

Odtwarzacz Płyt Kompaktowychhttps://allegro.pl/kategoria/sprzet-audio-dla-domu-odtwarzacze-cd-i-md-13?string=technics&order=m&bmatch=baseline-n-ele-1-0-1130

Takie mi przyszły do głowy:

  • Gramofon
  • Magnetofon
  • Wzmacniacz
  • Tuner
  • Amplituner
  • Procesor dźwięku
  • CD player
  • Korektor

Przy czym amplituner to jest wzmacniacz i tuner w jednej obudowie, czasem także z korektorem :slight_smile:

Jeszcze mi przychodzi do głowy preamp (przedwzmacniacz np. gramofonowy), albo z takich bardziej egzotyków to timer, czyli element odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie pozostałych składowych o wyznaczonych godzinach, a w dzisiejszych czasach kompletując zestaw stereo trzeba raczej zwrócić uwagę na streamery sieciowe obsługujące itunes, spotify, czy radia internetowe.
ps.
Radmor to było coś dla polaków, ale do dobrej klasy Techniksów to przecież nawet nie ma startu :wink: Przynajmniej takie opinie można usłyszeć od ludzi którzy się na tym znają.

Po prostu popatrz na obecne ceny rynkowe :slight_smile:

Ceny w tak starym sprzęcie nie zawsze odzwierciedlają jakość. Czasem może to być dostępność sprzętu, czy kultowość na jakimś rynku.