Odtwarzanie DVD

potrzebuje jakiegos dobrego odtwarzacza dvd. konkretnie chodzi mi o to zeby dalo sie w nim wylaczyc odtwarzanie wybranych scen z filmu DVD czyli wylaczylem odtwarzanie np scen 50 51 no i idzie sobie filmik dochodzi do sceny 49 konczy sie 49 i przeskakuje odrazu do sceny 52. czy wogule taki program istnieje a jak nie to jak to moge zrobic innymi sposobami (a no i nie chce tworzyc nowego filmu z wycietymi scenami bo to troche zbyt czaso chlonne za dlugo by mi sie ripowala plytka dvd ) :slight_smile:

O co Ci chodzi? :?

i w czym masz problem plytka która chce zripowac jestt moja i jest na niej mój film a konkretnie 100dniówka wiec nie ma mowy o łamaniu praw autorskich wiec jak nie wiesz o co chodzi to siedz cicho lepiej. lepiej bys mi powiedzial jak jestes taki madry jak to zrobic zeby nie ripowac jednak tej plyty

Przesadziłeś

Inna sprawa,że taka wiedza może posłużyć

do niezbyt legalnych działań

Dobra skonczmy ten temat ripowania wlasnie tego chce UNIKNAC czy mozna poprostu ustawic w jakims programie zeby nie odtwarzal tych wybranych scen? DA SIE CZY NIE? PS ripowanie swoich filmów jest zgodne z prawem dopuki nie ripujemy cudzych filmów tak jak posiadanie ziarenek marihuany jest legalne dopuki ich nie zasadzimy he he wiem ze polskie prawo jest pokopane ale skoro inni moga to wykorzystywac to czemy nie ja?


ale ja nie chce RIPOWAC ja chce obejdzec ta 100dniówke bez kilku scen he he poprostu nie najlepiej na nich wyszłem