Odtwarzanie Filmików Na YouTube


(Szex1) #1

Hej mam duży problem, kiedy chce obejrzyeć filmik cały czas się ładuję i ładuję.. czasami po paru odświeżeniach pisze 'coś tam wystąpił problem ZOBACZ WIĘCEJ' Strona automatycznie się odświeża a następnie się włącza ale jest bardzo mała sznasa albo w ogóle :slight_smile:


(Agatonster) #2

Szex_1

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(drunkula) #3

Badziewne łącze, albo zapchane przez inne aplikacje/urządzenia.


(Szex1) #4

Nie ma to nic wspólnego z internetem więc proszę nie pisać takich komentarzy ..


(drunkula) #5

Proszę więc opisywać swój problem dokładnie albo wykupić płatny support. :wink:

 

Opisz środowisko w którym ta maszyna pracuje, jeżeli masz router to zajrzyj czy na pewno jest zabezpieczony itp... jeżeli filmiki są na "niszowym serwerze", to może byc też kwestia łącza dostawcy, a nie Twojego. 


(Szex1) #6

Siedze na laptopie

bardzo dobre

na youtube ..

Jak mówię niektóre działają niektóre nie.. Długość filmu nie ma znaczenia czasami mi sie nie wlaczaja 30 sek a 10 min tak


Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)
(system) #7

Chodzi o szybkość łącza mistrzu :smiley:


(Szex1) #8

Nie nie chodzi o to.. internet mam dobry wszystkie pięknie działą nie rozumiecie kurna?


(system) #9

Rozumiemy, kurna ale chodzi nam kurna, o prędkość, kurna internetu. Mierzoną kurna w kilobitach bądź megabitach na sekundę!


(Kpc21) #10
  1. Jakie są parametry komputera?

  2. Jaką ogólnie wydajność ma system operacyjny? Działa szybko czy potrafi się przyciąć? Kiedy był ostatni raz reinstalowany?

  3. Czy problem występuje na różnych przeglądarkach? Próbowałeś przeinstalować Flash Playera? Występuje też w trybie HTML5?


(system) #11

 

Próbowałem mu się zapytać na SB jakie ma łączę (z obrazka wynika, że ma radiówkę) to się na mnie wkurzył, że mu się pytam o coś takiego o inne pytania też miał pretensje.Z tego co zaobserwowałem to ma w kompie doubleclick zasugerowałem mu, żeby poszedł do działu bezpieczeństwo to także mu się nie spodobało.Widzę że ludzie chcą mu pomóc, ale Szex_1 z tego co zaobserwowałem to wie od was lepiej jakie informacje należy podawać.


(Kpc21) #12

Dodam że udzielenie pomocy bez odpowiedzi na te pytania jest praktycznie niemożliwe (chyba że ktoś się osobiście połączy z twoim komputerem i to sprawdzi, ale raczej nikt nie będzie się w to za darmo osobiście angażować).

 

Co do łącza - może ci się wydawać, że jest dobre, ale nie znaczy to że na pewno masz rację. Szczególnie że charakter problemu wskazuje na problemy z łączem.