ODTWARZANIE FILMÓW DVD na komputerze

Witam , potrzebuję pomocy , poszukuję programu który pozwoli mi odtwarzać filmy /orginalne , żadne pirackie nagrania / DVD zakupione w USA czyli w innej strefie , do tej pory miałam program który pozwalał mi oglądac te filmy oraz oglądać filmy zakupione w Polsce ale niestety ilość przejść ze strefy 1 do 2 w tym programie była limitowana i już mam 0 przejść . Uprzedzam że moja wiedza o komputerach i programach jest więcej niż skromna , wiec proszę o prostą i łatwą do zrozumienia poradę.

DZIĘKUJĘ

Strefę zmieniasz w sprzęcie (można to zrobić różnymi programami, oraz w opcjach windowsa)

ilość przejść w większości sprzętów jest ograniczona (nie w oprogramowaniu lecz sprzętowo)

skoro już je wykorzystałaś to może być koniec :frowning:

rozwiązaniem jest posiadanie 2 napędów z inną strefą, ale ja takiego rozwiązania nie testowałem więc niech się wypowie ktoś z większą wiedzą w tej dziedzinie…

Można spróbować uaktualnić (lub wgrać to samo ponownie) firmware napędu DVD, w swoim kiedyś zmieniłem 2 razy strefę, po ponownym wgraniu firmware licznik został zresetowany.

“elame” podaj model napędu

Ja w swoim napędzie (Pioneer DVR-116D) zmodowałem bios (m.in usuwając ochronę regionalną), w inny sposób się nie dało.

Dzięki WSZYSTKIM za rady , będę coś próbowała ale że mam “0” komputerowej wiedzy poszukam chyba specjalisty :frowning:

nie mam pojęcia jaki mam model napędu :frowning: