Odtwarzanie gier java na komputerze

Niektórzy z Was wiedzą, że prowadzę blog o grach java. Obiecałem, że będę dodawać screen shoty, ale niestety nie wiem jak to zrobić. Wiem, że potrzebuje emulatora, ściągnąłem Wireless Toolkit 2.5.2 i inne proogramy, ale mi nie wychodziło. Był jakiś, który działał, wszystko było ok, ale ucinał obraz (ja potrzebuje 240x320). Znacie może jakiś program, który odtwarzałby pliki .jar w 240x320?

Ja używam http://www.microemu.org/ ale nie mam pojęcia jak wygląda uruchomienie tego pod windowsem (używam na arch), z operą mini nie miałem problemu. Wielkość ekranu można dowolnie ustawić.

Nie mogę znaleźć, skąd to pobrać.

Znalazłem, teraz nie wiem, jak ustawić na 240x320.

Już jest chyba ok, ale jest biały pasek na górze, ucina dół.

Ile razy jeszcze edytuje ten post? :slight_smile: Ponieważ programu szukałem do screen shotów, znalazłem inny, wygodniejszy, nazywa się myphoneexplorer. Niestety nie za bardzo działa z moim C905, albo tylko mi się tak zdaje :slight_smile:

W microemulator dajesz Options > Select Device i wybierasz Resizable Device i zmieniając wielkość okna możesz ustalić wielkość ekranu (co prawda w tym trybie nie ma klawiatury, ale mi to jakoś nie przeszkadza).

Już mi się udało, świetny program :slight_smile: