Odtwarzanie i zarządzanie muzyką w Metro UI

Hejka, mam sprawę.

Poszukuję programu, w którym mógłbym zarządzać i odtwarzać muzykę, program ma być w Metro UI.

No cóż, niby takich programów jest dużo, lecz jest jedno ale :mrgreen:

Konkretniej, mam masę różnych albumów, własnych składanek, albumów i składanek ściąganych z internetu itp. itd.

Tak więc, jak spróbuję moją bibliotekę muzyczną odpalić w jakimś programie typu standardowa aplikacja Muzyka, itd. to wszystko mam tak pomieszane i rozdrobnione, tyle albumów w których jest po jednym utworze, że nie da się tego używać.

A chciałbym mieć to w takim odtwarzaczu poukładane, tak jak mam w folderach poszczególnych :smiley:

Kiedy wrzucam coś na iPhone to korzystam z programu Tag & Rename żeby dany album ogarnąć, ale to się nie sprawdzi przy ogarnięciu całej, 20gigowej biblioteki muzycznej, na poprawianiu albumów i wykonawców wszystkich programów spędził bym cały tydzień :? W dodatku w ten sposób często w składankach nie mogę spokojnie zobaczyć wykonawców danego utworu, ponieważ zawsze wyświetla się Various Artist, ale to nie problem.

Więc - czy jest jakiś odtwarzacz do Metro UI który uporządkuję mi muzykę według folderów, a nie wykonawców i albumów? Ew. jakakolwiek aplikacja (niekoniecznie na Metro UI) z którą mogę łatwo i szybko  uporządkować to wszystko?

I tak, to ważne żeby aplikacja działała w Metro UI :mrgreen:

Z góry dziękuję za pomoc.

 

P.S - Da się jakoś przypisać do zwyłych odtwarzaczy (wiem że w Winampie się da) klawisze z klawiaturę (te nie-multimedialne) aby np. Num+ i Num- dawały następny i poprzedni utwór?