Odtwarzanie mp3 w odtwarzaczy CD! Co jest nie tak?

Witam!

Przepraszam jeżeli treść tego posta w jakiś sposób wykracza poza dopuszczalnie przyjmowaną treść postów w tym dziale i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu jeżeli to tak bardzo przeszkadza ;/ ( ale namieszałem xD )

Mój problem dotyczy odtwarzania plików mp3 w odtwarzaczu CD firmy Technics. Nagrywałem mp3 na płytkę CD normalnym sposobem ( windowsowy ■■■■ … ) - pliki sie nie odtwarzały ( jak by nie pyło płytki - więc postanowiłem poszperać trochę na googlach i znalazłem to:

Zrobiłem wszystko jak tu jest opisane ale nic z tego ;/ w DVD odtwarza normalnie a w Technicsie nic ;/ Oczywiście sprzęt jest dobry bo posiadam bardzo dużą kolekcje płyt ( eska, rmf fm itp. xD ) i wszystko działa. W czym jest problem? Jak poprawnie nagrać mp3 aby mogły być odtwarzane ?

Oczywiście używam Nero 7 a na płytkę CD nagrywam max 20 mp3.

Pozdro

Dzięki z góry :smiley:

A Twój odtwarzacz ma w ogóle możliwość odtwarzania mp3?

.

Zwykłe płyty,które są sprzedawane w sklepie nie są nagrywane w mp3.

Trzeba jakoś utrudnić życie ludziom, którzy zajmują się sam wiesz czym. Odtwarza na 100% mp3… Wiecie co trzeba zrobić czy nie ;/Albo jak nagrać ( moze jakiś inny format ) aby działało.

Nagraj jako CD-Audio, powinno działać, aha i ustaw jakąś stosunkowo niską prędkość nagrywania (np. 16x)