Odtwarzanie muzyki (ACC)

Witam wszystkich!Mam następujący problem otóż nagrywam sobie muzykę z stacji radiowych internetowych i następnie sobię muze odsłuchuje na kompie.Jednak niektóre stacje nadają sygnał w formacie ACC(lepsza jakość i mniejszy potzrebny transfer). Oczywiście po nagraniu muzy jest ona odtwarzana w Winampie jednak gdy np. wypalę muze na płytę aby sobie muzykę odtwarzać w radiu samochodowym to radio w gole nie widzi plików i tu mam następujące pytanie rozumiem że jedynym sposobem aby muza była widziana w radiu jest konwercja z tego formatu ACC do Mp3 mam pytanie czy dobrze myślę i czy znacie programy które konweruja muze z ACC do MP 3 jeżęli tak to jakie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=82238

dzięki

Złączono Posta : 04.12.2006 (Pon) 19:17

pisze ponownie ponieważ pomimo licznych linków szczerze mówiąc nie znalazłem dobrego programu który by zrobił to co chce

-audacity nie idzie nic zrobić(komunikat że nie może odczytać pliku)

-altomp3 gold lipa na maxa gdy mu pokazałem pliki w formacie ACC na dysku to w ogole ich nie widzi

-windix media wychodzą jakieś błedy

Dodam że mi muza normalnie leci w Winampie(ACC) ale ja chce aby muzykę można było słuchać w radiu samochodowym odgrywającym plili mp3 proszę tylko o jeden konkretny sprawdzony program(żeby nie był to TRIAL, i żebym mógł go bezproblemowo ściągnąć byłbym bardzo wdzieczny)

Złączono Posta : 04.12.2006 (Pon) 20:04

to ponownie ja!chciałem dodać iż w audacity udało mi się dojść do przekształcenia aac do mp3 jednak w ostateczności piosenka po przekształceniu jest tylko głośnym 1s świstem…

Złączono Posta : 05.12.2006 (Wto) 19:39

czy ktoś jest w stanie mi jeszcze coś podpowiedzieć?dodam że ściągnąłem potzrebne programy jednak po przerobieniu dźwięku na mp3 w ogóle nic nie odtwarza!niewiem już nie mam sił :cry: