Odtwarzanie muzyki po włączeniu komputera i logowaniu

Witam, sprawa wygląda tak:
Mam Windows 7, wersja 64.
Chcę w nim dokonać następującej rzeczy: otóż, po wpisaniu hasła i logowaniu chcę żeby system odtwarzał mi muzykę, kilka piosenek.
Próbowałam podmieniać dźwiek w autostarcie w ustawieniach, ale system zezwala na dźwięk WAV do 17 sekund, więc to nie robota.
Nastęnym pomysłem było utorzenie skrótu do pliku muzycznego i uruchomienie z komendy uruchom shell:autorun niby teoretycznie działa, bo plik sie odtwarza, ale wolałabym coś żeby działało w tle.
Jakieś pomysły? Ktoś pomoże? Bardzo proszę o pomoc.

Może mechanizmem zaplanowanych zadań i jakimś bezinterfejsowym odtwarzaczem z playlistą.

Mistrzu, poradź jak się za to zabrać.

…ale może Ci to pomoże:


wystarczy dodać lekko zmodyfikowany skrót do winampa

W tle raczej nie zadziała, bo nie kojarzę programu do odtwarzania, który by coś takiego robił. To jest kwestia programu, a nie sposobu jego uruchomienia. Z drugiej strony cześć potrafi się np. zminimalizować do paska zadań. Poszukaj jakiegoś, który ma taki parameter przy uruchamianiu.

1 polubienie

Zaraz się z tego zrobią dwie aplikacje: http://www.4t-niagara.com/tray.html
:wink:

1 polubienie

Zawsze można spróbować skryptu VBS co da radę bezinterfejsowo użyć Windows Media Player.

Problem znaleźć dobrego gotowca i dopisać do niego by odtwarzał z kilka plików lub pętli lub taki od zera.

Hej.Problem z muzyką dało się rozwiązać informatykowi za pomocą programu foobar2000.