Odtwarzanie niekompletnego pliku video

Hej

mam pytanko

może mi ktoś napisać nazwe jakiegoś programu do ogladania plików video ale takich których nie ściagnąłem do końca

z góry dzięki za info

chyba lepiej podaj formaty to Cię Ci bardziej zaawansowani Użytkownicy obsłużą

to jest normalny dvd rip :slight_smile:

Powinien sobie z tym poradzić VLC media player

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1361&t=24

lub AVI Preview

ALL Player

Wg mnie najlepiej sprawuje sie VLC natomiast co do AlPlayera to może on odtwrzacz również kawałki filmów? To jest sprawdzone bo wcześniej próbowałem właśnie AllPlayerem odtworzyć urwany film i wykazał że barkuje kodeka daje zeby go ściagnał to wykazywał mi że nie ma go dostępnego.

ALLPlayerem nie odtworzysz niekompletnych plików. Ty i zciwo macie racje mówiąc, że VLC jak i Avi Preview są dobre.

Ja z kolei jestem bardziej przekonany do programu Avi Preview :slight_smile:

VLC Media Player

Media Player Classic

Avi Preview

Jednak najbardziej niezawodnym jest VLC Media Player

poleam DivX fix on sobie radzi z tym super tylko że działa jedynie pod systemami 9x a co do 2k to polecam Avi Preview.

W normalnym AllPlayerze to zrobisz, on będzie chciał to naprawić (tzn obetnie tamto co sie nie dossało lub coś takiego :stuck_out_tongue: ) i będziesz mógł sie cieszyć oglądaniem :smiley:

Witam.

Dlaczego VLC Media Player nie chce mi odtwarzać ściąganych filmów z Emule? Mam już ściągnięte 2/3 filmu a on dalej nie chce odtworzyć go abym mógł zobaczyć co ściągam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Spaiky czy wyskakuje jakiś błąd czy w ogóle nic się nie dzieje?

spróbuj wyłaczyć mułka na czas podglądania filmu.

A jeśli to nie poskutkuje to spróbuj innym programem np.

Niestety przy wyłączonym emulku też nie działa. W VLC nie ma żadnego błędu a w Avi Prewiew, że jest nieprawidłowy format pliku

Sprawdź jaką masz wersję programu.

Niedawno zainstalowałem 0.8.5-test2 i miałem problemy z odtwarzaniem.

Bez problemowo chodzą wersje VLC Media Player 0.8.4a albo 0.8.4b chociaż nie wiem skąd na dobreprogramy.pl wersja 0.8.4b skoro na stronie producenta ostatnia stabilna wersja to 0.8.4a.

Mam wersję 0.8.4b Dzisiaj, udało mi się otworzyć niekompletny plik ale do jego zakończenia zostało tylko 90 MB zatem 6/7 jest już ściągnięte. Drugiego mam ściągnięte ponad 430 MB i nie da się go otworzyć. Czy zatem trzeba mieć ściągnięte niemal 90 % filmu aby można zobaczyć co się ściąga? Czy może chodzi tutaj o coś innego?

Raczej o coś innego.

Do odtworzenia pliku wystarczy około dwóch, trzech procent.

Problem może leżec w tym że emule najpierw ściąga początek i koniec

a na ostatku środek :slight_smile:

W opcjach jest to do ustawienia.

Domyslnym ustawieniem jest ściganie w częściach ,po kolei. :slight_smile:

Ten “wskaźnik trwnia” filmu się przesuwa ale nie ma ekranu z filmem ani dźwięku. Jeżeli chodzi o czas filmu jest 0:00:00/0:00:00. Zaczyna mi odtwarzać gdy ściągne jakieś 80-90 %