Odtwarzanie niekompletnego pliku video

(Sweetslav) #1

Hej

mam pytanko

może mi ktoś napisać nazwe jakiegoś programu do ogladania plików video ale takich których nie ściagnąłem do końca

z góry dzięki za info

(Kicior) #2

chyba lepiej podaj formaty to Cię Ci bardziej zaawansowani Użytkownicy obsłużą

(Sweetslav) #3

to jest normalny dvd rip :slight_smile:

(Tekno Allah) #4

Powinien sobie z tym poradzić VLC media player

(zciwo) #5

lub AVI Preview

(nfk) #6

ALL Player

(Dreamer Leo) #7

Wg mnie najlepiej sprawuje sie VLC natomiast co do AlPlayera to może on odtwrzacz również kawałki filmów? To jest sprawdzone bo wcześniej próbowałem właśnie AllPlayerem odtworzyć urwany film i wykazał że barkuje kodeka daje zeby go ściagnał to wykazywał mi że nie ma go dostępnego.

(Shrewd Prince) #8

ALLPlayerem nie odtworzysz niekompletnych plików. Ty i zciwo macie racje mówiąc, że VLC jak i Avi Preview są dobre.

Ja z kolei jestem bardziej przekonany do programu Avi Preview :slight_smile:

(Jbviuhvbvui) #9

VLC Media Player

Media Player Classic

Avi Preview

Jednak najbardziej niezawodnym jest VLC Media Player

(Kosior6) #10

poleam DivX fix on sobie radzi z tym super tylko że działa jedynie pod systemami 9x a co do 2k to polecam Avi Preview.

(S E B A11) #11

W normalnym AllPlayerze to zrobisz, on będzie chciał to naprawić (tzn obetnie tamto co sie nie dossało lub coś takiego :stuck_out_tongue: ) i będziesz mógł sie cieszyć oglądaniem :smiley:

(Spaiky) #12

Witam.

Dlaczego VLC Media Player nie chce mi odtwarzać ściąganych filmów z Emule? Mam już ściągnięte 2/3 filmu a on dalej nie chce odtworzyć go abym mógł zobaczyć co ściągam. Z góry dziękuję za odpowiedź.

(aju) #13

Spaiky czy wyskakuje jakiś błąd czy w ogóle nic się nie dzieje?

spróbuj wyłaczyć mułka na czas podglądania filmu.

A jeśli to nie poskutkuje to spróbuj innym programem np.

(Spaiky) #14

Niestety przy wyłączonym emulku też nie działa. W VLC nie ma żadnego błędu a w Avi Prewiew, że jest nieprawidłowy format pliku

(Jbviuhvbvui) #15

Sprawdź jaką masz wersję programu.

Niedawno zainstalowałem 0.8.5-test2 i miałem problemy z odtwarzaniem.

Bez problemowo chodzą wersje VLC Media Player 0.8.4a albo 0.8.4b chociaż nie wiem skąd na dobreprogramy.pl wersja 0.8.4b skoro na stronie producenta ostatnia stabilna wersja to 0.8.4a.

(Spaiky) #16

Mam wersję 0.8.4b Dzisiaj, udało mi się otworzyć niekompletny plik ale do jego zakończenia zostało tylko 90 MB zatem 6/7 jest już ściągnięte. Drugiego mam ściągnięte ponad 430 MB i nie da się go otworzyć. Czy zatem trzeba mieć ściągnięte niemal 90 % filmu aby można zobaczyć co się ściąga? Czy może chodzi tutaj o coś innego?

(Jbviuhvbvui) #17

Raczej o coś innego.

Do odtworzenia pliku wystarczy około dwóch, trzech procent.

(matiit) #18

Problem może leżec w tym że emule najpierw ściąga początek i koniec

a na ostatku środek :slight_smile:

(Bunio) #19

W opcjach jest to do ustawienia.

Domyslnym ustawieniem jest ściganie w częściach ,po kolei. :slight_smile:

(Spaiky) #20

Ten "wskaźnik trwnia" filmu się przesuwa ale nie ma ekranu z filmem ani dźwięku. Jeżeli chodzi o czas filmu jest 0:00:00/0:00:00. Zaczyna mi odtwarzać gdy ściągne jakieś 80-90 %