Odtwarzanie plików bez programu [?]

No właśnie, mój znajomy ma taki problem. Włącza jakikolwiek plik muzyczny czy film i co… w głośnikach pojawia się tylko sam głos/dziwięk ale na ekranie nic się nie pojawia: nie pojawia się program w którym plik został uruchomiony, żadnego obrazu, po prostu, na pulpicie nic sie nie pojawia.

Sprawdzałam w skrótach, ukrytych ikonach na pasku narzędzi, w Menedżeże zadań Widowsa i też nic nie pojawia się że jakikolwiek program który niby to otworzyłam jest uruchomiony… a dziwięk w głośnikach ciągle idzie… :confused: i nie można go w żaden sposób wyłączyć jak tylko przez zresetowanie albo poczekanie aż mp3 się skończy.

Ewentualnie jeśli włącze potem ten sam plik lecz klikając prawą stroną myszki i włącząjąc “otwórz za pomocą…” wybiore jakiś program, wtedy plik się włączy już normalnie jak być powinno, ale ten poprzedni który “otworzył się” bez programu idzie dalej.

Ktoś wie co z tym można zrobić? Please :slight_smile:

zobacz czy nie pojawia się proces wmplayer.exe

Z tego co pamiętam to był już taki problem na forum, ale chyba nie został rozwiązany. Można to obejść instalując jakiś alternatywny odtwarzacz muzyki/filmów i czyniąc go domyślnym odtwarzaczem dla danego pliku. Czyli np instalujemy winampa i skojarzamy z nim plik .mp3

Od teraz po dwukrotnym kliknięciu na plik muzyki będzie Ci się otwierać piosenka w winampie :slight_smile: